متهم متواری پرونده کلاهبرداری صرافی در شیراز به کشور بازگردانده شد

9:20 - 06 مرداد 1401
کد خبر: ۴۳۷۵۹۵۷
دسته بندی: حقوق و قضا ، قضایی
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان فارس گفت: متهم متواری پرونده صرافی کلاهبردار در شیراز پس از پیگیری های طولانی جهت رسیدگی قضایی به کشور بازگردانده شد.

خبرگزاری میزان _ سید مصطفی بحرینی گفت: متهم متواری پرونده صرافی کلاهبردار در شیراز پس از پیگیری های طولانی جهت رسیدگی قضایی به کشور بازگردانده شد.

وی افزود: این متهم که در جریان پرونده کلاهبرداری 200 میلیارد تومانی در سال 97 به یکی از کشورهای حاشیه خلیج فارس متواری شده بود پس از پیگیری های مستمر مقامات عالی قوه قضاییه ، دادستانی شیراز و همکاری مشترک اداره کل امور بین الملل قوه قضاییه و وزارت امور خارجه جهت رسیدگی به اتهامات به کشور بازگردانده شد.

بحرینی با بیان اینکه متهم اصلی دیگر این پرونده نیز در سال 99 از ترکیه به کشور بازگردانده شد بود، گفت: متهمان پرونده صرافی کلاهبردار پس از محاکمه در دادگاه کیفری یک استان فارس به حبس های طولانی مدت محکوم شده اند و فرد دستگیر شده آخرین این پرونده است.

دادستان استان فارس با بیان اینکه فرد دستگیر شده با قرار تأمین مناسب در بازداشت به سر می برد اظهار امیدواری کرد با دستگیری و استرداد آخرین متهم پرونده کلاهبرداری تکلیف نهایی این پرونده کثیر الشاکی مشخص شود.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *