كامرانى‌فر در افتتاح دوره مربیگری A آسیا: فوتبال ايران از ظرفيت قابل توجهى برخوردار است

12:31 - 05 مرداد 1401
کد خبر: ۴۳۷۴۷۸۱
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
دوره مربیگری فوتبال درجه A آسیا صبح امروز در مرکز ملی فوتبال با حضور دبيركل فدراسيون فوتبال افتتاح شد.

خبرگزاری میزان - بر اساس گزارش سايت رسمى فدراسيون فوتبال، حسن كامرانى‌فر، دبیرکل فدراسیون با حضور در افتتاحيه این دوره خاطر نشان کرد :برگزاری اینگونه دوره ها مى تواند به بالابردن سطح کیفی مربيگرى فوتبال ايران کمک کند. فوتبال ايران از ظرفيت قابل توجهى برخوردار است و مربيان خصوصا مربيان جوان ما مى‌توانند نقش تعيين كننده‌اى در استفاده مناسب از اين ظرفيت داشته باشند. اميدوارم با حمايت فدراسيون فوتبال تلاش‌هاى كميته آموزش و حضور مدرسان توانمند و با دانش شاهد دوره بسيار خوب و موفقى باشيم.

در ادامه مرتضى محصص يكى از مدرسان اين دوره رعایت انضباط در کلاس ها را با اهمیت خواند و با اشاره به شرکت کردن مربیان بزرگ دنیا در دوره های مختلف مربی گری افزود: در سالهای گذشته "کارلو آنچلوتى" مربی سرشناس ایتالیایی باشگاه رئال مادرید در سن ۶۳ سالگی برای ارتقاء سطح کیفی و فنی خود در کلاس یوفا  شرکت کرد و اين مسئله نشان مى دهد كه دانش افزايى از اهميت زيادى برخوردار است. اميدواريم اينبار هم شاهد برگزارى يك دوره مفيد و موفق باشيم.

گفتنی است؛ دوره مربیگری درجه A فوتبال در تهران از تاریخ 5 تا 12 مردادماه ( مرحله اول )، 3 لغایت 9 شهریور ماه (مرحله دوم) و 30 شهریورماه الی 8 مهرماه (مرحله سوم) برگزار می شود و مرتضی محصص به  عنوان مدرس و اصغر مازیار به عنوان دستیار این دوره انتخاب شده اند.

انتهای پیام/ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *