بزرگترین پرچم حسینی در منطقه گردشگری عباس‌آباد به اهتزاز در می‌آید

11:01 - 05 مرداد 1401
کد خبر: ۴۳۷۴۴۵۲
در آستانه آغاز ماه محرم منطقه فرهنگی گردشگری عباس آباد آیین "سلام بر محرم" را با حضور مدیران شهری و چهره های فرهنگی کشور برگزار می کند.

خبرگزاری میزان - بنا به اعلام شهر، پنجمین آیین «سلام بر محرم» پنجشنبه ۶ مرداد ماه با حضور شهردار تهران و مدیران ارشد شهری در کوشک باغ هنر منطقه فرهنگی و گردشگری عباس آباد برگزار می‌شود و بزرگ‌ترین پرچم سیاهپوش کشور به اهتزاز درخواهد آمد.

عصر روز پنج شنبه ۶ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۸ در آستانه آغاز ماه محرم منطقه فرهنگی گردشگری عباس آباد آیین "سلام بر محرم" را با حضور مدیران شهری و چهره های فرهنگی کشور برگزار می کند و شهر تهران با اهتزاز مرتفع‌ترین و بزرگترین پرچم کشور در اراضی عباس‌آباد به استقبال ماه محرم می رود.

بزرگترین پرچم کشور در ابعاد ۴۴*۲۴ متر (۱۰۵۶ متر مربع) و در ارتفاع ۲۰۰ متری در منطقه فرهنگی و گردشگری عباس‌آباد (بوستان طالقانی) واقع شده که هرسال در آستانه آغاز ماه محرم طی مراسمی به نشانه سیاهپوش شدن شهر تهران در آغاز محرم مزین به پرچم یا حسین (ع) می‌شود.


این پرچم پنج شنبه ۶ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۸ با حضور مدیران ارشد شهری، اعضای شورای اسلامی شهر تهران و فعالان فرهنگی به اهتزاز در خواهد آمد. برنامه «سلام بر محرم» با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی در فضای باز مجموعه فرهنگی «کوشک باغ هنر» برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *