رئیس کل جدید دادگاه‌های عمومی و انقلاب کرمان منصوب شد

۰۴ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۱۶:۰۹
کد خبر: ۴۳۷۳۰۷۸
دسته بندی‌: حقوق و قضا ، قضایی
با صدور حکمی از سوی رئیس قوه قضاییه، معاون سابق رئیس کل دادگاه های عمومی و انقلاب کرمان به سمت رئیس کل دادگاه های عمومی و انقلاب کرمان منصوب شد.

خبرگزاری میزان - آیین تکریم و معارفه رئیس کل جدید دادگاه های عمومی و انقلاب کرمان روز چهارشنبه ۵ مردادماه باحضور حجت الاسلام والمسلمین حمیدی، رئیس کل دادگستری استان، جمعی از اعضای شورای قضایی، شورای تامین استان و مسئولان شهرستان کرمان برگزار خواهد شد.

گفتنی است در حکم انتصاب رئیس کل دادگاه های عمومی و انقلاب کرمان که به امضای حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه ای ریاست قوه قضاییه رسیده، آمده است: امید است با در نظر داشتن اهمیت امر قضا و مسئولیت های سنگین ناشی از آن، اجرای عدالت اسلامی و رسیدگی به محرومین و ستم دیدگان و حمایت از حقوق مشروع مردم را سرلوحه کار خود قرار داده و در انجام وظایف الهی با رعایت دقیق موازین شرعی و قانونی همراه با سرعت لازم موفق و موید باشید.

شایان ذکر است اکبر مختاری از سال 1382 وارد دستگاه قضایی شده است و در سمت های قاضی تحقیق دادگستری کرمان، بازپرس دادسرای کرمان، دادستان کوهبنان، رییس دادگستری شهرستان کوهبنان، رییس شعبه پنجم محاکم حقوقی کرمان و از سال 1395 در سمت معاون رئیس کل دادگاه های عمومی و انقلاب کرمان به شهروندان خدمت کرده است و هم اکنون در مقطع دکتری رشته فقه و مبانی حقوق اسلامی در مرحله دفاع از رساله خود است.

لازم به ذکر است در این مراسم از خدمات و زحمات حجت الاسلام والمسلمین محمد امیر ابراهیمی، رئیس کل سابق دادگاه های عمومی و انقلاب کرمان که طی حکمی از سوی ریاست قوه قضاییه به سمت معاون قضایی رئیس کل دادگستری استان کرمان منصوب شده است، تجلیل به عمل می‌آید.

انتهای پیام/ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
captcha