جزییات کشف ۵ تن مواد افیونی در البرز

۲۷ تير ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۸:۲۷
کد خبر: ۴۳۷۱۵۸
جانشین فرمانده انتظامی استان البرز گفت: از ابتدای سال تاکنون با اجرای طرح‌های پاکسازی در نقاط مختلف از سوی پلیس استان بیش از ۵ هزار کیلوگرم انواع مواد مخدر کشف و ۷۴ سوداگر مرگ نیز دستگیر شدند.

جزییات کشف ۵ تن مواد افیونی در البرزبه گزارش خبرنگار گروه جامعه ، سردار سید جعفر حسینی، گفت: در اجرای طرح‌های پاکسازی نقاط آلوده، کنترل مبادی ورودی و شناسایی توزیع کنندگان طی یک هفته گذشته در سطح استان، ۴۵۰ کیلوگرم تریاک، ۵۰ کیلوگرم حشیش، ۳۳ کیلوگرم هروئین و ۲۲ کیلوگرم مرفین کشف شد.

وی افزود: طی این مدت ۷۴ قاچاقچی، توزیع کننده، حمل کننده و نگهدارنده دستگیر و ۵ دستگاه خودرو سبک و سنگین نیز از قاچاقچیان کشف شد.

سردار حسینی از جمع آوری بیش از ۵ هزار معتاد متجاهر از ابتدای سال جاری تا کنون خبر داد و گفت: علاوه بر این بیش از ۵ هزار کیلوگرم انواع مواد مخدر در استان کشف شد که نسبت به مدت مشابه آن در سال گذشته ۲۰۲ درصد افزایش یافته است.

این مقام ارشد انتظامی یکی از اولویت‌های مهم پلیس استان البرز در سال جاری را مبارزه قاطع و جدی با قاچاقچیان مواد مخدر برشمرد و از خانواده‌ها به عنوان عامل مهم در پیشگیری و کنترل این معضل بزرگ خواست تا مراقبت بیشتری از فرزندان خود داشته باشند.

جانشین فرمانده انتظامی البرز به اجرای طرح‌های پاکسازی در مناطق آلوده استان اشاره و تصریح کرد: طرح پاکسازی نقاط آلوده در مناطق مختلف درحال اجرا است که به صورت مستمر در مناطقی مثل "حصار"، "مهدی آباد" و "ملک آباد" با برنامه ریزی‌های اطلاعاتی و عملیاتی اجرا می‌شود.

سردار حسینی با تاکید بر این موضوع که برای ریشه کن کردن معضل مواد مخدر نیاز به همکاری همه آحاد جامعه و مسئولان است، گفت: نیروی انتظامی با مخلان نظم و امنیت عمومی به ویژه سوداگران مرگ با جدیت برخورد می‌کند و اجازه نمی‌دهد که جامعه از سوی این افراد ناامن شود.

 انتهای پیام /ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *