رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

5 کارمند یکی از ادارات دولتی شهرستان نهاوند به اتهام ارتشاء دستگیر شدند

11:53 - 28 تير 1401
کد خبر: ۴۳۶۲۸۷۷
دادستان همدان از منهدم شدن شبکه ارتشاء در نهاوند توسط دستگاه های امنیتی و قضایی خبر داد و گفت: در جریان رسیدگی به این پرونده، 2 مدیر عزل، 5 نفر از عناصر اصلی شبکه دستگیر و مابقی احضار شدند.

حسن‌خانجانی موقر در گفت‌وگو با میزان، با اشاره به اینکه در برخورد با هر گونه مفسده ای؛ نظام و دستگاه های قضایی و امنیتی هیچ گونه اغماضی ندارند، اظهار کرد: با اقدامات و تلاش های اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان(عج) در نهاوند و با دستور قضایی شبکه ارتشاء در یکی از ادارات دولتی این شهرستان شناسایی شدند.

وی از دستگیری 5 نفر از عناصر اصلی این شبکه خبر داد و اظهار کرد: این 5 نفر پس از تفهیم اتهام برای طی مراحل قانونی به دستگاه قضایی تحویل داده شدند.

دادستان همدان افزود: 2 نفر از مدیران شهرستان نهاوند با تضییع حقوق بیت المال و پیچیده ساختن روند کشف تخلف اقدام کردند، چنانچه با اعمال مجرمانه خود دست به اخذ نزدیک به 4 میلیارد ریال رشوه از شهروندان زده بودند.

خانجانی موقر تصریح کرد:متخلفان با هوشیاری دستگاه امنیتی در تور اطلاعاتی افتاده و از سمت خود عزل شدند.

وی اعلام کرد: این شبکه ارتشاء مشتکل از ۱۵ نفر از کارمندان شاغل در نهاوند و خارج از شهرستان و حتی استان بودند که در نهایت با تشکیل پرونده قضایی، همگی احضار شدند.

انتهای پیام/ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *