تکذیب درگیری شب گذشته در میدان مرکزی میوه و تره‌بار

15:52 - 27 تير 1401
کد خبر: ۴۳۶۲۲۵۸
فیلم منتشر شده از درگیری در میدان میوه و تره‌بار مربوط به ماه گذشته بوده و جانباخته‌ای نداشته است.

خبرگزاری میزان - طبق اعلام روابط عمومی سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار شهرداری تهران؛ ساعاتی پیش ویدئویی از یک نزاع جمعی دیگر در فضای مجازی منتشر شد و به دنبال آن، برخی شایعه پراکنان اعلام بر جان باختن ۴ نفر و ۲۰ زخمی بر اثر این درگیری کرده‌ بودند.

در همین راستا سعید سالاری مدیر میدان مرکزی تره‌بار بیان کرد: این ویدئو منتشر شده مربوط به درگیری ماه گذشته است و خوشبختانه هیچ جانباخته‌ای هم نداشته؛ لذا ویدئو منتشر شده ارتباطی با شب گذشته ندارد و موضوع از صحت و سقم برخوردار نیست.

وی افزود: میدان مرکزی میوه و تره بار با وسعت 270 هکتار و با دارا بودن 1360 حجره بار فروشی به عنوان یکی از قطب‌های اقتصادی و همچنین بزرگترین مرکز عرضه محصولات کشاورزی کشور در حال فعالیت است.

سالاری با بیان اینکه با توجه به ارتباط صنفی فعالیت این اماکن، حجره داران این مرکز برابر قانون نظام صنفی کشور زیرنظر اتحادیه صنف حق العمل کاران(بارفروشان) فعالیت می‌کنند گفت: سازمان مدیریت میادین میوه و تره شهرداری تهران نیز در راستای تامین امنیت میدان مرکزی به منظور عرضه مناسب محصولات شهروندان نسبت به استقرار عوامل انتظامی وامنیتی از قبیل کلانتری، پلیس مبارزه با مواد مخدر، پلیس امنیت و پلیس راهور اقدام کرده.

سالاری گفت: در زمینه این درگیری نیز با توجه به مشاجره صورت گرفته بین نفراتی از حجره داران که نهایتا منجر به درگیری فیزیکی نیز شد، برابر هماهنگی صورت گرفته با عوامل انتظامی در اسرع وقت نسبت به حضور در محل و دستگیری عوامل بر هم زننده نظم عمومی اقدامات لازم صورت گرفت.

وی بیان کرد: برابر دستور قضایی صادره، نسبت به پلمپ واحدهای صنفی مرتبط اقدام شد.

انتهای پیام/ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *