یک زندانی جرایم مالی با همت رئیس شورای حل اختلاف خوزستان آزاد شد

۲۷ تير ۱۴۰۱ - ۰۹:۵۴:۰۰
کد خبر: ۴۳۶۱۸۵۷
دسته بندی‌: حقوق و قضا ، قضایی
رئیس شورای توسعه حل اختلاف استان خوزستان گفت: در اقدامی خداپسندانه وبا پیگیری‌های مستمر، یک زندانی محکوم مالی از بند زندان آزاد و به آغوش گرم خانواده بازگشت.

خبرگزاری میزان- علیرضا باوی اظهار کرد: در راستای ترویج فرهنگ صلح و سازش در اقدامی ارزشمند، خداپسندانه، خیرخواهانه و پیگری‌های مستمر، یک زندانی محکوم مالی از زندان آزاد و به آغوش گرم خانواده بازگشت.

وی تصریح کرد: متاسفانه فردی به دلیل بدهی مالی به زندان محکوم شد و مدتی در حبس به سر می برد که پس از بررسی پرونده وی، بدهی این زندانی توسط خانواده خیر خوزستانی ساکن در تهران پرداخت شد و با پیگیرهای مستمر و مذاکرات با اجرای احکام، خوشبختانه منجر به رهایی او از بند زندان در همان روز و بازگشت وی به آغوش گرم خانواده شد.

باوی افزود: متاسفانه افرادی هستند به دلیل جرایم غیر عمد و بدهی های مالی روانه زندان می شوند ولی قضات، اعضای شوراهای حل اختلاف، ستاد صبر، همیاران صلح در استان و خیران در این امر خداپسندانه و خیرخواهانه ورود و چنین پرونده هایی را به سمت صلح و سازش سوق می‌دهند و محکومان مالی را از بند زندان آزاد می‌کنند.

رئیس شورای توسعه حل اختلاف استان خوزستان در ادامه خاطر نشان کرد: بدون تردید این چنین کارها و فعالیت های خیرخواهانه‌ای ماندگار است و موجب خشنودی خداوند متعال خواهد شد.

انتهای پیام/ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *