مدیرروستا: نظر اصلی کمیته فنی فقط دایی بود/ سرمربی تیم ملی تا 2-3 روز آینده معرفی می‌شود

10:35 - 26 تير 1401
کد خبر: ۴۳۶۰۶۹۹
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
عضو کمیته فنی فدراسیون فوتبال گفت: احتمال انتخاب سرمربی خارجی وجود دارد.

خبرگزاری میزان - علی اصغر مدیرروستا، عضو کمیته فنی فدراسیون فوتبال درباره نشست مشترک اعضای هیئت رئیسه و کمیته فنی فدراسیون فوتبال صحبت‌هایی انجام داد که گزیده آن را در زیر می‌خوانید.

*مطابق صحبتی که کردیم، قرار شد اگر ظرفیت‌های داخلی توانایی داشته‌اند، از آن‌ها استفاده کنیم. اگر هم نتوانستیم با شرایط موجود به نتیجه برسیم که مربی داخلی می‌تواند بهتر کمک کند، دلیل ندارد حتماً مربی ایرانی بگذاریم که توانایی ندارد. به موازات آن، یک مربی خارجی مد نظر هیئت رئیسه و کمیته فنی قرار می‌گیرد و گزینه‌ای که به صلاح باشد، انتخاب می‌شود.

*نظر اصلی کمیته فنی درباره گزینه ایرانی، فقط علی دایی بود که این مربی پیشنهاد ما را رد کرد. باید ببینیم در جلسه امروز چه اتفاقی می‌افتد.

*درخصوص اظهارات نادر فریادشیران که امیر قلعه‌نویی را سرمربی جدید تیم ملی معرفی کرده بود باید بگویم که تاکنون چنین موضوعی در  جلسه نبوده است.

*مشخص است مودت و همدلی که سال‌های گذشته داشته‌اند، در تیم ملی کمرنگ شده و این برای هر تیمی خطرناک است. یکدلی بیشترین نقطه قوت تیم ملی در دو جام جهانی گذشته و مدت اخیر بوده و این همدلی باید به روح تیم ملی برگردد. همه بازیکنان تیم ملی بدانند باید مطیع سرمربی باشند و این موضوع باعث ایجاد همدلی می‌شود.

*احتمال انتخاب سرمربی خارجی وجود دارد.

*بعید می‌دانم امروز (یکشنبه) چنین موضوعی رخ دهد و شاید سرمربی جدید در دو، سه روز آینده انتخاب شود. کمیته فنی نظر فنی خودش را می‌دهد. در مورد انتخاب سرمربی جدید تیم ملی پس از جلسه سرپرست فدراسیون فوتبال با وزیر ورزش و جوانان هم اطلاعی ندارم.

انتهای پیام/ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *