رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

۳ نامزد اجازه حضور در انتخابات فدراسیون فوتبال را پیدا نکردند

10:10 - 26 تير 1401
کد خبر: ۴۳۶۰۶۱۷
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
کمیته بدوی انتخابات فدراسیون فوتبال رای به عدم حضور 3 نامزد در انتخابات فدراسیون فوتبال داده است.

خبرگزاری میزان – درست در همان شب پایان مهلت ثبت‌نام در انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال (20 تیرماه) شایعاتی منتشر شد مبنی بر اینکه تعدادی از نامزدها به علت کامل نبودن مدارکشان از گردونه انتخابات کنار خواهند رفت.

بر این اساس گفته شد امیررضا واعظ آشتیانی، علیرضا اسدی و محمد آخوندی به دلیل عدم دریافت فرم نامزدی از مجمع و نقص مدارک (نداشتن تأییدیه پنج عضو مجمع برای ثبت نام) از دور رقابت‌ها کنار رفتند تا تنها ۳ نامزد در میدان رقابت انتخابات فدراسیون فوتبال باقی بمانند.

هر چند طی این روزها گمانه‌زنی‌های زیادی پیرامون این موضوع و فرصت این نفرات برای رفع نقص مدارک مطرح شد، اما ظاهرا روز گذشته کمیته بدوی انتخابات فدراسیون فوتبال رای به عدم حضور این 3 نامزد در انتخابات فدراسیون فوتبال داده است و باید دید آیا اتفاق جدید خواهد افتاد یا انتخابات با 3 نامزد باقیمانده برگزار خواهد شد.

با این حساب و در صورت عدم مجوز حضور واعظ آشتیانی، اسدی و آخوندی در انتخابات، مهدی تاج به همراه میرشاد ماجدی و عزیزالله محمدی در گردونه انتخابات باقی خواهند ماند که البته باید از فیلتر نهادهای مسئول و نظارتی نیز عبور کنند تا تاییدیه نهایی حضور در انتخابات را دریافت کنند.

البته پیش از این حسن کامرانی فر، دبیرکل فدراسیون فوتبال اعلام کرده بود پرونده تمام نامزدهایی که برای پست ریاست، نواب رئیس اول و دوم و همچنین نماینده باشگاه‌ها در هیات رئیسه ثبت نام کرده اند در اختیار کمیته بدوی انتخابات قرار می‌گیرد و این کمیته ۲۱ روز‌ فرصت دارد تا نظر خود را در اینخصوص اعلام کند.

انتهای پیام/ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *