کشف 7 کیلوگرم مواد مخدر در شرق تهران

۲۱ تير ۱۴۰۱ - ۱۴:۴۹:۵۵
کد خبر: ۴۳۵۴۸۳۳
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ از کشف 7 کیلو گرم انواع مواد مخدر در شرق تهران خبر داد و گفت: در این رابطه یک نفر سوداگر مرگ دستگیر شد.

خبرگزاری میزان - به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ ضرغام آذین بیان کرد: در تحقیقات پلیسی به دست آمد یکی از سوداگران مرگ اخیرا مقادیری مواد مخدر از مرز های شرقی کشور تهیه نموده است و درصدد توزیع آن در سطح شهر تهران خصوصا محدوده لویزان و تهرانپارس هست که نتیجه تحقیقات انجام شده در اختیار مراجع قضائی قرار گرفت و دستور بازرسی از مخفیگاه متهم و دستگیری وی اخذ شد.


این مقام انتظامی با اشاره به اینکه مخفیگاه متهم در حوالی محله "تهرانپارس" تحت مراقبت های ویژه پلیسی قرار گرفت، افزود: با هماهنگی های قضائی صبح روز گذشته گروه عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر فاتب به مخفیگاه متهم اعزام و موفق شدند در یک عملیات موفق و هوشمندانه قاچاقچی مواد افیونی را دستگیر و در بازرسی از این مکان، 2 کیلو و 400 گرم مواد مخدر هروئین و 4 کیلو و600 گرم مواد روانگردان شیشه و آلات و ادوات بسته بندی مواد افیونی کشف کنند.


رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران خاطر نشان کرد: متهم پس از انتقال به مقر پلیس پس از تشکیل پرونده و انجام بازجویی جهت سیر مراحل قانونی در اختیار مراجع قضائی قرار گرفت.


برچسب ها: پلیس مواد مخدر

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *