آغازعملیات بازگشت حجاج به کشور از ۲۳ تیرماه

۲۰ تير ۱۴۰۱ - ۱۵:۰۱:۰۲
کد خبر: ۴۳۵۳۱۴۱
دسته بندی‌: اقتصاد ، عمومی
عملیات بازگشت حجاج از ۲۳ تیرماه از فرودگاه جده به  شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) آغاز خواهد شد.

خبرگزاری میزان - طبق اعلام پایگاه خبری راه و شهرسازی، باتوجه به پایان مناسک حج؛ عملیات بازگشت حجاج از ۲۳ تیرماه از فرودگاه جده به  شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) آغاز خواهد شد.

بر اساس اطلاعات منتشر شده، اولین پرواز در روز پنجشنبه ۲۳ تیرماه در ساعت ۱۳ به شماره پرواز ۱۶۰۱ از فرودگاه جده عازم فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) می‌شود و دومین پرواز نیز در ساعت ۱۴ به شماره پرواز ۱۶۱۱ از فرودگاه جده به سوی فرودگاه امام (ره) برقرار خواهد شد.

عملیات بازگشت حجاج در شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) با ۵۰ پرواز انجام خواهد شد که ۲۷ پرواز از فرودگاه جده و ۲۳ پرواز از فرودگاه مدینه منوره به تهران پرواز خواهند داشت.

گفتنی است؛ عملیات بازگشت حجاج  از ۲۳ تیرماه از فرودگاه جده به فرودگاه امام خمینی (ره) شروع خواهد شد و آخرین پرواز در تاریخ ۸ مرداد ماه سال جاری در ساعت ۴و ۲۰ دقیقه صبح از فرودگاه مدینه منوره عازم فرودگاه امام خمینی (ره) می‌شود.

 با توجه به برنامه پروازی اعلام شده از سوی  شهر فرودگاهی امام خمینی(ره)؛ در عملیات بازگشت حجاج از سرزمین وحی روزهای ۲۹ تیرماه و ۲ مرداد ماه با ۵ پرواز پرترافیک‌ترین روزهای فرودگاه امام خمینی (ره) در پذیرش حجاج بیت الله الحرام خواهد بود.  

انتهای پیام/ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *