کشتی فرنگی جوانان آسیا| 4 نماینده ایران فینالیست شدند

۱۵ تير ۱۴۰۱ - ۱۵:۱۰:۱۶
کد خبر: ۴۳۴۷۹۶۱
مسابقات پنج وزن دوم رقابت های کشتی فرنگی جوانان قهرمانی آسیا از صبح امروز در شهر منامه بحرین در حال برگزاری است.

خبرگزاری میزان - به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، در پایان مسابقات صبح، احمدرضا محسن‌نژاد در وزن 60 کیلوگرم، سیددانیال سهرابی در وزن 67 کیلوگرم، امیر عبدی در وزن 72 کیلوگرم، علیرضا مُهمدی در وزن 82 کیلوگرم به دیدار فینال راه یافتند و امیررضا اکبری در وزن 97 کیلوگرم راهی دیدار رده بندی شد.

نتایج کشتی گیران کشورمان به شرح زیر است:

در وزن 60 کیلوگرم احمدرضا محسن نژاد پس از استراحت در دور نخست در دور با نتیجه 10 بر صفر یاسوهیتو موری از ژاپن را مغلوب کرد و راهی مرحله نیمه نهایی شد. وی در این مرحله با نتیجه 10 بر 7 از سد دوژان اوتیپکالیف از قزاقستان گذشت و به دیدار فینال راه یافت. محسن نژاد در این دیدار به مصاف آکیل سلیمان اف از قرقیزستان می رود.

در وزن 67کیلوگرم دانیال سهرابی پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با نتیجه 10 بر 2 مقابل ایمور تمیربکوف از قرقیزستان به پیروزی رسید و راهی مرحله نیمه نهایی شد. وی در این مرحله با نتیجه 4 بر صفر و ضربه فنی الیاسجان عبدی نظراف از ازبکستان را مغلوب کرد و راهی دیدار فینال شد. سهرابی در دیدار پایانی با عزیز گاسیموف از قزاقستان مبارزه می کند.

در وزن 72کیلوگرم امیرعبدی پس از استراحت در دور اول در دور دوم با نتیجه 8 بر صفر هسی تونگ از چین تایپه را مغلوب کرد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. وی در این مرحله با نتیجه 9 بر صفر تمیرلان کاراتای از قزاقستان را شکست داد و به دیدار فینال راه یافت. عبدی در این دیدار به مصاف ارلان مارس اولو از قرقیزستان می رود.

در وزن 82کیلوگرم علیرضا مهمدی پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با نتیجه 10 بر 1 مقابل داهیا از هند به برتری رسید. وی در دور بعد و در مرحله نیمه نهایی با نتیجه 13 بر 2 مقابل رئون کاکه گاوا از ژاپن پیروز شد و به دیدار فینال راه یافت. عبدی برای کسب مدال طلا با بکزات اورانکول اولو از قرقیزستان کشتی می گیرد.

در وزن 97کیلوگرم امیررضا اکبری پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با نتیجه 9 بر صفر مقابل ساناد السیبیانی از عربستان سعودی پیروز شد و در دور بعد و مرحله نیمه نهایی با نتیجه 10 بر صفر مقابل نورانمبت رایمالی اولو از قرقیزستان مغلوب شد و به دیدار رده بندی رفت. اکبری در این دیدار به مصاف ناریندر قیما از هند می رود.

مسابقات رده بندی و فینال اوزان فوق از ساعت 18:30 امروز به وقت ایران برگزار می شود.

در روز نخست این رقابت ها نیز آرش نگهداری، ایمان محمدی، و فردین هدایتی در اوزان 55، 60 و 130 کیلوگرم به مدال طلا دست یافتند، مسعود کاووسی در وزن 77 کیلوگرم صاحب مدال نقره شد و علیرضا عابدی درزی در وزن 87 کیلوگرم به مدال برنز رسید.

انتهای پیام/ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *