کشف ۱۹۲ کیلوگرم حشیش در شهریار

۱۷ تير ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۷:۵۸
کد خبر: ۴۳۴۵۴۵
فرمانده انتظامی غرب  استان تهران  از کشف ۱۹۲ کیلوگرم حشیش در عملیاتی توسط پلیس مبارزه با موادمخدر در شهرستان شهریار خبر داد.

کشف ۱۹۲ کیلوگرم حشیش درشهریار به گزارش خبرنگار گروه جامعه ، فرمانده انتظامی غرب استان تهران از کشف ۱۹۲ کیلوگرم حشیش در عملیاتی توسط پلیس مبارزه با موادمخدر در شهرستان شهریار خبر داد.

سردار  محسن خانچرلی گفت: در پی دریافت اطلاعاتی مبنی بر قاچاق موادمخدر در شهریار، موضوع به صورت ویژه در دستور کار مأموران پلیس قرار گرفت.

وی افزود: پس از انجام یکسری اقدامات اطلاعاتی، ماموران به محور‌های مواصلاتی شهرستان شهریار اعزام و موفق به شناسایی خودرو متهم شدند.

وی ادامه داد: ماموران در عملیاتی غافلگیرانه، پس از متوقف کردن خودرو، متهم را دستگیر و به پلیس مبارزه با موادمخدر انتقال دادند.

سردار خانچرلی گفت : ماموران در بازرسی از خودرو، ۱۹۲ کیلوگرم حشیش که به طرز ماهرانه‌ای جاسازی شده بود، کشف کردند.

فرمانده انتظامی غرب استان تهران تصریح کرد: متهم در بازجویی‌های پلیسی اعتراف کرد که محموله موادمخدر را در یکی از استان‌های شرقی کشور با همدستی دو نفر دیگر بارگیری و قصد انتقال و فروش آن را در شهرستان‌های غرب استان تهران داشته است.

سردار خانچرلی  با اشاره به دستگیری ۲ متهم دیگر در عملیاتی دیگر، گفت: متهمان پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.

 انتهای پیام /ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *