سارقان میلیاردی لوازم الکتریکی در چنگال قانون

۱۱ تير ۱۴۰۱ - ۱۴:۵۳:۰۷
کد خبر: ۴۳۴۱۷۸۳
سرکلانتر چهارم پليس پيشگيري از دستگیری دو سارق لوازم الکتریکی در حال تخلیه اموال در محله تهرانپارس خبر داد و گفت: از متهمان بیش از 3 هزار قلم انواع لوازم الکتریکی به ارزش یک میلیارد و 200 میلیون ریال کشف شد.

خبرگزاری میزان - به گزارش پايگاه خبري پليس، سرهنگ اردشیر نادری گفت: روز گذشته واحد عملیات کلانتری 126 تهرانپارس در حال گشت زنی در محله تهرانپارس به یک دستگاه خودروی وانت پیکان در حال تخلیه بار مشکوک می شوند و برای بررسی بیشتر به خودرو مراجعه می کنند.

وي با بیان اینکه ماموران متوجه تخلیه تعدادی کارتن و گونی شدند، افزود: در بررسی دقیق تر و با توجه به سخنان ضد و نقیض متهمان و عدم ارائه مدارک لازم مشخص شد وسایل زیادی به تعداد بیش از سه هزار قلم انواع مختلف لوازم الکتریکی سرقتی داخل گونی و کارتنهای مختلف وجود داشت که قصد داشتن برای پنهان کردن، در داخل انباری آن ها را دپو کرده و به فروش برسانند.

این مقام انتظامی ادامه داد: متهمان 45 و 30 ساله در تحقیقات اولیه به جرم انتسابی و سرقت لوازم الکتریکی از انباری در بازار تهران اعتراف که مالباخته شناسایی و کارشناسان ارزش اموال سرقت شده را یک میلیارد و 200 میلیون ریال اعلام کردند.

نادری با اشاره سوابق متعدد متهمان در امر سرقت و تحمل حبس در زندان خاطر نشان کرد : متهمان برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند.

انتهای پیام/


برچسب ها: پلیس

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *