عاملان تخریب و قدرت نمایی در دام پلیس

۱۱ تير ۱۴۰۱ - ۱۴:۴۹:۲۰
کد خبر: ۴۳۴۱۷۵۰
سرکلانتر پنجم پليس پيشگيري تهران بزرگ از دستگیری 3 عامل اصلی تخریب 5 خودرو در محله چیتگر خبر داد و گفت: کارشناسان ارزش خسارت وارده را 600 میلیون ریال اعلام کردند.

خبرگزاری میزان - به گزارش پايگاه خبري پليس، سرهنگ پیمان لطیفی گفت: روز گذشته در پی اعلام یک فقره تخریب خودروهای عبوری و پارک شده و سد راه و ایجاد مزاحمت و قدرت نمایی در محله چیتگر سریعا عوامل عملیات کلانتری 154 چیتگر در محل حاضر شدند.

وي با بیان اینکه ماموران به محض حضور در محل 3 نفر را در حال قدرت نمایی مشاهده کردند و سریعا وارد عمل شدند، افزود: متهمان با مشاهده ماموران با خودروی خود اقدام به فرار کردند که با هوشیاری و درایت ماموران در یک عملیات منسجم پلیسی و اجرای طرح مهار خودرو را متوقف و متهمان را دستگیر کردند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه در بررسی اولیه از متهمان 3 قبضه سلاح سرد(قمه) کشف و مشخص شد که هر سه حالت عادی نداشته و شرب خمر کرده اند، ادامه داد: متهمان در کلانتری در تحقیقات پلیسی به جرم خود و تخریب خودروها و قدرت نمایی در محله چیتگر اعتراف و هر 5 مالباخته که خودروهای آنان تخریب شده بود شناسایی شدند و کارشناسان ارزش خسارت وارده را 600 میلیون ریال اعلام کردند.

لطیفی با اشاره به اینکه امنیت شهروندان خط قرمز پلیس است و پلیس با مخلان نظم و امنیت به جد برخورد می کند، خاطر نشان کرد: متهمان برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند.


 انتهای پیام/


برچسب ها: پلیس

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *