رئیس کل محاکم تهران در برنامه میز خدمت مسجد الرضا (ع) در منطقه ۶ حضور یافت

۰۵ تير ۱۴۰۱ - ۰۹:۲۷:۱۲
کد خبر: ۴۳۳۰۹۱۸
دسته بندی‌: حقوق و قضا ، قضایی
رئیس کل دادگاه های عمومی و انقلاب تهران در برنامه میز خدمت در مسجد الرضا (ع) منطقه ۶ حضور یافت.

خبرگزاری میزان- یحیی جعفری به همراه سرپرستان مجتمع‌های قضایی قدوسی، صدر، مدنی و نواحی ۶، ۷ و ۳۸ دادسرای تهران در برنامه میز خدمت که با هدف پاسخگویی به مشکلات حقوقی و قضایی نمازگزاران در مسجد الرضا (ع) منطقه ۶ برگزار شد، حضور یافت.

مسئولان قضایی محاکم تهران، نماز ظهر و عصر را در بین نمازگزاران این مسجد اقامه کردند .

رئیس کل محاکم تهران در این برنامه به همراه مسئولان قضایی سه مجتمع قضایی و نواحی مذکور ضمن دیدار و گفت‌وگوی چهره به چهره با نمازگزاران و مراجعان مردمی از نزدیک در جریان مشکلات، سوالات و مطالبات قضایی آنها قرار گرفتند و دستورات لازم برای پیگیری موارد بررسی شده را صادر کردند.

رئیس کل دادگاه های عمومی و انقلاب تهران در این برنامه بیان کرد: مراجعان دارای پرونده در مجتمع‌های مختلف بوده و بعضا نیز صرفا به‌دنبال ارشاد بودند.

وی گفت: این برنامه‌ها موجب مراجعه مستقیم به مسئولان می‌شود و رضایتمندی را افزایش می‌دهد و از مصادیق بارز خدمتگزاری به مردم شریف هست.
 
نیکوکار، سرپرست مجتمع قضایی شهید قدوسی، افراسیاب سرپرست مجتمع قضایی عدالت، کثیرلو سرپرست مجتمع قضایی شهید مدنی، به‌همراه سرپرستان دادسراهای نواحی ۶ ،۷ و ۳۸ مهرنیا ، آقایی و محسن پور و مدیران دفاتر کل و برخی از فرماندهان انتظامی در این ملاقات رئیس کل دادگاه های عمومی و انقلاب تهران را همراهی کردند.

انتهای پیام/ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *