پاورلیفتینگ قهرمانی آسیا| یک طلا و یک نقره سنگین وزن در روز پایانی

۳۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۸:۴۳
کد خبر: ۴۳۲۲۷۹۳
دسته بندی‌: ورزشی ، سایر حوزه ها
دو نماینده دسته ۱۲۰+ کیلوگرم ایران در روز پایانی رقابت‌های پارولیفتینگ قهرمانی آسیا به مدال دست یافتند.

خبرگزاری میزان - طبق اعلام روابط عمومی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، تیم ملی پاورلیفتینگ ایران در حالی در سی و ششمین دوره رقابت های قهرمانی آسیا در هند با ٩ ورزشکار حضور پیدا کرد که در آخرین روز مسابقات و در دسته 120+ کیلوگرم بابک پرمون در رده پیشکسوتان و پیمان نژادی در بخش بزرگسالان به روی تخته رفتند و به رقابت با سایر حریفان خود پرداختند.

پرمون ابتدا در بخش اسکوات موفق به مهار 225 کیلوگرمی شد و به مدال طلا رسید. وی در بخش پرس سینه نیز موفق شد وزنه ١45 کیلوگرمی را به نام خود ثبت کند و به مدال طلا برسد. پرمون در پایان در بخش ددلیفت موفق به ثبت وزنه ١٨5 کیلوگرمی شد. وی در پایان موفق شد در مجموع با ثبت رکورد 555 کیلوگرم به مدال طلای این رده در مجموع دست پیدا کند.

نژادی نیز در بخش اسکوات با ثبت وزنه 330 کیلوگرم در رده دوم قرار گرفت. او در بخش پرس نیز موفق به مهار وزنه ٢55 کیلوگرمی شد و به مدال طلا رسید. در پایان نیز نژادی در بخش ددلیفت موفق به ثبت رکورد 305 شد و با قرار گرفتن در رده سوم به مدال برنز رسید. وی در مجموع با ثبت رکورد 890 کیلوگرم صاحب گردن آویز نقره آسیا در رده بزرگسالان شد. 

پیش از این در روزهای گذشته الیاس کلابی در رده جوانان در مجموع به مدال نقره دسته 5٩ کیلو گرم رسید، امیررضا مس فروش توانست در رده پیشکسوتان در دسته 66 کیلوگرم صاحب مدال نقره شود، مرتضی دژآلود در رده پیشکسوتان در دسته 93 کیلوگرم به مدال طلا دست پیدا کرد و فاضل رویاوی و مصطفی خادمی در دسته 93 کیلو گرم در رده بزرگسالان به ترتیب صاحب گردن آویز طلا و نقره شدند. محمدحسن مردان هریس و مصطفی یزدانی نیز در دسته 105 کیلوگرم صاحب مدال طلا شدند.

انتهای پیام/ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *