نهمین ملاقات مردمی رئيس کل دادگاه‌های عمومی و انقلاب تهران در مجتمع قضایی قدس برگزار شد

۳۰ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۴۹:۱۹
کد خبر: ۴۳۲۰۸۶۷
دسته بندی‌: حقوق و قضا ، قضایی
رئيس کل دادگاه‌های عمومی و انقلاب تهران در آستانه هفته قوه قضاییه در قالب برنامه‌ میز خدمت و در راستای سیاست‌ها و برنامه‌های تحولی محاکم ، در مجتمع قضایی قدس حضور یافت.

خبرگزاری میزان- یحیی جعفری در آستانه هفته قوه قضاییه در قالب برنامه میز خدمت و در راستای سیاست‌ها و برنامه‌های تحولی محاکم، در مجتمع قضایی قدس حضور یافت.

رئيس کل دادگاه‌های عمومی و انقلاب تهران با مراجعان ثبت نام شده و برخی از همکاران قضایی و اداری دیدار و ملاقات کرد و به‌صورت چهره به چهره با بررسی اظهارات، لوایح و مطالعه پرونده‌های قضایی مرتبط با هدف حل مشکلات اعلامی ، دستورات و ارشادات لازم را در خصوص دقت و سرعت در رسیدگی به مشکلات مراجعان صادر کرد .

جعفری در حاشیه این برنامه و دیدار با سرپرست و برخی از قضات مجتمع گفت: همکاران با مسئولیت تمام و تفکیک قائل شدن بین کاستی‌ها و خدمت به مردم، در رسیدگی‌های سریع و دقیق قضایی کارنامه درخشانی دارند.

وی اضافه کرد با لحاظ میزان وارده و پیچیدگی پرونده ها، لازم است از تجربه و روش عملکرد همکاران ساعی در رسیدگی سریع و دقیق، برای انتقال به سایر همکاران استفاده کنیم.

در این دیدار مردمی حجت‌الاسلام و المسلمین زمانی معاون امور کیفری محاکم، معصومی سرپرست مجتمع قضایی قدس و فلاح مدیر دفتر کل محاکم نیز در معیت رئیس کل دادگاه های عمومی و انقلاب تهران پیگیر مشکلات و سوالات حقوقی و قضایی مراجعین بودند.

دهمین ملاقات مردمی رئيس کل دادگاه های عمومی و انقلاب تهران به همراه معاونین و مدیران ستادی محاکم در سالجاری به مناسبت هفته قوه قضائیه روز یکشنبه ۵ تیرماه در مجتمع قضایی عدالت برگزار می شود؛ مراجعان می‌توانند جهت ثبت نوبت و اطلاعات بیشتر به دفتر کل این مجتمع مراجعه کنند.

انتهای پیام/ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *