پایان عربده کشی با شلیک پلیس تهران

15:05 - 29 خرداد 1401
کد خبر: ۴۳۱۹۴۴۵
سرکلانتر ششم پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری 4 شرور که در شرق تهران عربده کشی می کردند ، خبر داد و گفت: قدرت نمایی متهمان با شلیک پلیس پایان یافت.

خبرگزاری میزان - به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ"محمد جلینی گفت: در پی اعلام خبر قدرت نمایی و عربده کشی در یکی از خیابان های محله پیروزی بلافاصله عوامل گشت کلانتری121 سلیمانیه به محل اعزام شدند.

وی با بیان اینکه ماموران در کمترین زمان ممکن در محل حاضر شدند افزود: با حضور ماموران مشخص شد که 4 شرور استفاده از سلاح سرد در حال قدرنمایی و عربده کشی هستند که این رفتار متهمان نظم عمومی را بر هم زده و موجب رعب و وحشت بین شهروندان شده اند.

این مقام انتظامی ادامه داد: متهمان که در این رابطه یک دستگاه خودروی سواری را تخریب کرده بودند و توجهی به دستورهای پلیسی نمی کردند، پس از شلیک تیر هوائی خلع سلاح شدند و هر 4 متهم به کلانتری انتقال یافتند.

سرکلانتر ششم پلیس پلیس پیشگیری تهران با اشاره به اینکه متهمان اختلاف با یکی از اهالی محل را علت قدرت نمایی اعلام کردند ادامه داد: امنیت شهروندان خط قرمز پلیس است و پلیس با افرادی که امنیت شهروندان را به خطر اندازند و نظم عمومی را برهم بزنند با قاطعیت برخورد خواهد کرد.


 انتهای پیام/


برچسب ها: پلیس فراجا

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *