فراخوان مشمولان اعزامي تیر ماه سال 1401

۲۹ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۵۴:۱۸
کد خبر: ۴۳۱۹۳۹۴
سازمان وظیفه عمومی فراجا در اطلاعیه ای اعلام کرد: کليه مشمولان داراي برگ آماده به خدمت به تاريخ تیر ماه سال 1401 مي بايست در محل و مراکز مندرج در برگ معرفي نامه مشمولان به مراکز آموزش نیروهای مسلح حضور یابند.

خبرگزاری میزان - به گزارش پایگاه خبری پلیس، سازمان وظيفه عمومی فراجا در اطلاعيه اي اعلام کرد: کليه مشمولاني که برگ آماده به خدمت به تاريخ تیرماه سال 1401دريافت کرده اند، مي بايست با مراجعه به يکي از دفاتر خدمات الکترونيک انتظامي پليس+10، برگ معرفي نامه مشمولان به مراکز آموزش را دريافت و برابر اطلاعات مندرج در آن اقدام کنند.

اين دسته از مشمولان مي بايست روز چهارشنبه یکم تیر ماه سال 1401 در ساعت، محل و مراکزي که در برگ معرفي نامه مشمولان اعلام شده، حضور يابند و به خدمت دوره ضرورت اعزام شوند.

در ادامه این اطلاعیه می خوانید: مشمولان اعزامي مي بايست کارت تزریق واکسيناسيون کوويد 19 و واکسن مننژيت و دوگانه را در روز اعزام به همراه داشته باشند.

مشمولان مي بايست اصل مدارک مورد نياز اعم از برگ آماده به خدمت، برگ محل مراجعه، برگ واکسيناسيون، کارت ملي و شناسنامه و مدارک مربوط به شرايط خاص را به همراه خود داشته باشند.

در اين اطلاعيه آمده است: عدم حضور به موقع در زمان و محل هاي تعيين شده، غيبت محسوب شده و برابر ماده 10 و 58 قانون خدمت وظيفه عمومي با آنان رفتار خواهد شد.

سازمان وظیفه عمومی فراجا در اين اطلاعيه متذکر شده است که متقاضيان در صورت نياز به اطلاعات بيشتر مي توانند از طريق پايگاه اطلاع رساني سازمان به نشاني www.vazifeh.police.ir و يا کانال خبرسربازي در پيام رسان سروش به نشاني khabaresarbazi @ از آخرين اخبار مربوطه مطلع شوند.

انتهای پیام/ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *