جلسه مثبت وزنه‌برداران ناراضی با وزارت ورزش/ تغییرات در راه است

10:43 - 29 خرداد 1401
کد خبر: ۴۳۱۸۵۶۱
روز گذشته وزنه‌برداران ناراضی جلسه‌ای با معاونین وزیر ورزش و جوانان برگزار کردند که گفته می‌شود نتایج مثبتی در برداشته و وعده‌هایی مبنی بر تغییرات اساسی در فدراسیون داده شده است.

خبرگزاری میزان - بعد از اینکه وزنه‌برداران حاضر در اردوی تیم ملی حاضر به ادامه حضور در تمرینات نشدند و اردو را به دلیل آنچه شرایط نامطلوب توصیف کرده بودند، ترک کردند تلاش‌ها برای میانجیگری و بازگرداندن آنها به تمرینات با توجه به فاصله کوتاه باقی مانده تا بازی‌های کشورهای اسلامی آغاز شد.

البته در این میان علی مرادی رییس فدراسیون نیز بیکار ننشست و با زبان تهدید حتی اقدام به برکناری برخواه، سرمربی تیم ملی کرد و در اقدامی عجیب‌تر سعید علی‌حسینی را به عنوان جانشین برخواه معرفی کرد.

بعد از این اتفاقات علی‌حسینی ۲۳ وزنه‌بردار را به اردوی تیم ملی در گرگان دعوت کرد، اما در این بین تنها ۵ وزنه‌بردار در اردو حاضر شدند. اما نکته جالب‌تر و شاید عجیب‌تر غیبت سرمربی در اردوی تیم ملی بود. اتفاقی که گفته می‌شود به دلیل نداشتن قرارداد رخ داده است، اما بدون شک اصل ماجرا چیز دیگری است.

در این میان روز گذشته وزنه‌برداران ناراضی جلسه‌ای با پولادگر و احمدی معاونین وزیر ورزش و جوانان برگزار کردند که گفته می‌شود نتایج مثبتی در برداشته و وعده‌هایی مبنی بر بهبود اوضاع فدراسیون و اردوهای تیم‌های ملی به خصوص تغییرات اساسی در رأس فدراسیون داده شده است.

از سوی دیگر گفته می‌شود وزارت ورزش با توجه به قطعی شدن حکم دیوان عدالت اداری مبنی بر ابطال انتخابات فدراسیون وزنه‌برداری در سال ۹۸ از علی مرادی به طور کامل قطع امید کرده است و به رئیس غیرقانونی پیغام داده است که به صورت محترمانه و مسالمت آمیز صندلی ریاست را ترک کند.

از طرفی از مدت‌ها قبل رایزنی با گزینه‌های احتمالی جانشینی مرادی توسط وزارت ورزش آغاز شده و حتی چند ماه قبل تصمیم بر صدور حکم سرپرستی برای سجاد انوشیروانی گرفته شد، اما با فشارهای بیرونی این اتفاق رخ نداد؛ موضوعی که گفته می‌‌شود اکنون و در شرایط کنونی قطعی شده و طی روزهای پیش رو عملی خواهد شد تا انوشیروانی سکان سرپرستی فدراسیون را برای بهبود اوضاع در دست بگیرد.

انتهای پیام/ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *