رئیس جدید دادگستری شهرستان گرگان معارفه شد

14:03 - 26 خرداد 1401
کد خبر: ۴۳۱۴۹۷۵
دسته بندی: حقوق و قضا ، قضایی
رئیس کل دادگستری گلستان‌ حکم ریاست دادگستری شهرستان گرگان را به حجت الاسلام و المسلمین مرتضی اسعدی ابلاغ و از تلاش‌های رئیس پیشین این شهرستان قدردانی کرد.

خبرگزاری میزان- حیدر آسیابی امروز حکم ریاست دادگستری شهرستان گرگان را به حجت الاسلام و المسلمین مرتضی اسعدی ابلاغ و از تلاش‌های رئیس پیشین این شهرستان قدردانی کرد.

رئیس کل دادگستری گلستان در این مراسم گفت: اصل بر پاسخگویی مدیران شهرستانی است و باید در اتاق‌شان به روی مردم باز باشد.

آسیابی با تاکید بر تکریم ارباب رجوع گفت: همکاران مراقب باشند شلوغی شعب و فشار کار، روی رفتار آنان با مردم اثر نگذارد. در برنامه تحول قضایی، شاخصه اصلی ارزیابی مدیران، رضایت مردم است.

رئیس کل دادگستری گلستان گفت: اهتمام بر اجرای برنامه تحول قضایی، استفاده بیشتر از مجازات‌های جایگزین حبس برای جرایم سبک و افراد فاقد محکومیت کیفری، نظم و انضباط اداری از جمله مواردی‌ است که انتظار داریم تمرکز بر آن بیشتر شود.

وی بیان کرد: با توجه به پیچیدگی مباحث حقوقی تا جایی که مقدور است بر اقناع مردم تلاش کنند در این صورت مراجعان حتی اگر رای به نفعشان‌نباشد با رضایت محکمه را ترک می‌کنند.

حجت الاسلام والمسلمین مرتضی اسعدی رئیس دادگستری گرگان هم در این مراسم گفت: پیشبرد طرح تحول قضایی، اتقان آرا، انجام اقدامات پیشگیری، همکاری و تعامل با سایر دستگاه‌ها از اولویت‌های کاری ما خواهد بود.

یوسف مومنی به عنوان رئیس شعبه 19 شعبه محاکم تجدیدنظر استان منصوب شد.

انتهای پیام/


برچسب ها: دادگستری گرگان

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *