کشف50 فقره سرقت لوازم خودرو

۲۶ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۲۷:۴۱
کد خبر: ۴۳۱۴۹۵۶
رئیس پایکم پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری سارقان لوازم و محتویات خودرو کشف 50 فقره سرقت در شمال تهران خبر داد.

خبرگزاری میزان - به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ سعید دالوند گفت: به دنبال اعلام یک فقره سرقت لوازم داخل خودرو و حضور سارق در محل سرقت، تیمی از ماموران کلانتری تجریش به سرعت در محل حاضر شدند.

وی با بیان اینکه در این عملیات ماموران کلانتری موفق شدند سارق را در محل سرقت دستگیر و از وی یک دستگاه پخش خودرو کشف کنند گفت: شاکی اظهار کرد در اتاق سرایداری ساختمان محل سکونتش حضور داشته که متوجه حضور سارق در پارکینگ ساختمان می شود و با پلیس تماس گرفته است.

رئیس پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران افزود: متهم پس از دستگیری برای تحقیقات تکمیلی به پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران معرفی که با تجمیع پرونده های مشابه مشخص شد که تصویر سارق در سرقت های مختلفی در محدوده شمال تهران به همراه شخص دیگر مشاهده شده است.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه متهم در پی جوئی های انتظامی به 50 فقره سرقت لوازم داخل خودرو با همکاری همدستش اعتراف کرد ادامه داد: در شاخه دیگری از تحقیقات، کارآگاهان هویت و مخفیگاه سارق متواری را شناسایی و پس از هماهنگی های قضائی وی را در مخفیگاهش دستگیر کردند.

دالوند خاطر نشان کرد: تحقیقات بیشتر برای کشف جرایم احتمالی متهمان و شناسایی مال باختگان ادامه دارد و متهمان با دستور قضائی روانه زندان شدند.

انتهای پیام/


برچسب ها: سرقت پلیس

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *