سرقت‌های سریالی از مغازه‌های تهران؛ سارق دستگیر شد

13:12 - 26 خرداد 1401
کد خبر: ۴۳۱۴۹۲۲
سرکلانتر هشتم پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری سارق حرفه ای که مرتکب 30 فقره سرقت از مغازه های مرکز تهران شده بود، خبرداد.

خبرگزاری میزان- به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ حسین مافی گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت مشابه از مغازه های محدوده خیابان "جمهوری" تیمی از ماموران کلانتری جامی مسئولیت پرونده را برعهده گرفتند و با حضور در محل های سرقت، مشخص شد که سارق با جاسازی کارتن های خالی مشابه، اجناس مغازه را سرقت کرده است.

وی تصریح کرد: در بررسی جغرافیای محل جرم به دست آمد که سرقت در روز توسط یک مرد میانسال انجام می شود.
سرکلانتر هشتم پلیس پیشگیری تهران ادامه داد: در بررسی های پلیسی مشخصات ظاهری متهم به دست آمد و در اختیار تیم های مختلف کلانتری جامی قرار گرفت و گشت زنی های انتظامی هدفمند افزایش یافت.

این مقام انتظامی گفت: گشت زنی های انتظامی ادامه داشت تا اینکه روز گذشته ماموران موفق شدند سارق را در حال پرسه زنی در اطراف مغازه ای شناسایی و عملیات دستگیری وی را آغاز کردند.

سرهنگ مافی افزود: متهم پس از انتقال به کلانتری به 30 فقره سرقت مشابه از مغازه ها اعتراف و اظهار کرد درابتدا مغازه و اجناس داخل آن را شناسایی و با جایگزینی کارتن های مشابه و خالی، اموال مغازه ها را سرقت می کرده است و اموال به سرقت رفته را به تعدادی مالخر فروخته است.

این مقام پلیسی گفت: کشف جزئیات پرونده و شناسایی مالخران اموال مسروقه ادامه دارد.

انتهای پیام/


برچسب ها: سرقت پلیس

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *