ادای احترام وزیر بهداشت به مقام شامخ شهدای فریدونشهر استان اصفهان

11:42 - 26 خرداد 1401
کد خبر: ۴۳۱۴۸۰۴
وزیر بهداشت در قالب بیست و پنجمین سفر استانی هیات دولت به مقصد اصفهان، به عنوان نماینده ویژه رییس جمهور در شهرستانهای فریدونشهر و بویین میاندشت، وارد فریدونشهر شد و به مقام شامخ شهدای این شهرستان ادای احترام کرد.

خبرگزاری میزان - به گزارش پایگاه خبری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، بهرام عین اللهی، وزیر بهداشت در قالب بیست و پنجمین سفر استانی هیات دولت به مقصد اصفهان، به عنوان نماینده ویژه رییس جمهور در شهرستانهای فریدونشهر و بویین میاندشت، وارد فریدونشهر شد و به مقام شامخ شهدای این شهرستان ادای احترام کرد.

وزیر بهداشت در فریدونشهر، ضمن دیدار با خانواده یکی از شهدا، از بخش های مختلف بیمارستان رسول اکرم(ص) بازدید و علاوه بر دیدار با اقشار مردمی، در جلسه شورای اداری فریدونشهر نیز شرکت می کند. 

 ادای احترام به مقام شامخ شهدا، دیدار با خانواده شهید، بازدید از محل احداث بیمارستان، بررسی مشکلات آب و محرومیت روستای معصوم آباد و هادان، دیدار با اقشار مردمی و حضور در جلسه شورای اداری از برنامه های وزیر بهداشت در شهرستان بویین میاندشت است.  

وزیر بهداشت عصر امروز نیز در جلسه شورای اداری استان اصفهان با حضور رییس جمهور شرکت و مهمترین مشکلات این دو شهرستان را ارائه می کند.  

گفتنی است در این سفر، پدرام پاک آیین، دستیار رسانه ای وزیر و سرپرست مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، وزیر بهداشت را همراهی می کند.

انقلاب با خون شهدا آبیاری شده است/ همه باید قدردان شهدا و خانواده های آنها باشیم

عین اللهی در سفر به فریدونشهر به عنوان نماینده ویژه رییس جمهور در دیدار با خانواده شهیدان لاچینانی، اظهار داشت: همه انسانها روزی از دنیا می روند اما هیچ هجرتی، متعالی تر و زیباتر از شهادت نیست. شهدا با ایثار خون خود، امت اسلامی را زنده نگه داشته اند. 

 وی افزود: شهدا، زنده، حاضر و ناظر هستند و انقلاب اسلامی به رغم  مشکلاتی مانند تحریم های ناجوانمردانه به برکت خون شهدا روز به روز استوار تر و قدرتمندتر شده و امیدواریم که ادامه دهنده راستین راه شهدا باشیم.  

گفتنی است شهید محمود و شهیده بتول لاچینانی فرزندان و شهید سید سعید انواری داماد این خانواده در دوران جنگ تحمیلی به فیض عظیم شهادت، نائل آمدند.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *