تشکیل میز خدمت با موضوع آموزش و پرورش در حا شیه سفر رئیس جمهور به استان‌ها

15:23 - 25 خرداد 1401
کد خبر: ۴۳۱۳۷۹۹
مدیرکل ارزیابی عملکرد و پاسخ‌گویی به شکایات وزارت آموزش و پرورش ازتشکیل میز خدمت با هدف پاسخ به سوالات مراجعین در حوزه آموزش و پرورش در حا شیه سفر رئیس جمهور به استان‌هاخبر داد.

خبرگزاری میزان - به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، سید مجتبی هاشمی، در سفر به اصفهان که یک روز قبل از سفر استانی رئیس جمهور به اصفهان انجام شده است اظهار کرد:  پاسخ به مطالبات مردمی از اهداف تشکیل میز خدمت درزمان سفر رئیس جمهور به استان‌ها است که ما بخش مربوط به آموزش و پرورش را با جدیت پیگیری می‌کنیم.

وی افزود: در سفرهای رئیس جمهور به استان‌ها نمایندگان وزیر و معاون وزیر از قریب به 30 وزارتخانه و نهاد حاضر بوده و پاسخگوی مسائل و مشکلاتی که مردم در آن حوزه دارند، خواهند بود.

هاشمی تصریح کرد:  مقتضی است فرهنگیان استان اصفهان  همزمان با حضور رئیس جمهور در این استان  با مراجعه به اداره‌کل آموزش و پرورش اصفهان مسائل و مشکلات خود را مطرح کنند.

وی خاطرنشان کرد: وجود میز خدمت، فرصت مغتنمی است که با دغدغه فرهنگیان در سطوح مختلف در رابطه با فرآیندهای اداری، مسائل و هدف‌گذاری که در حوزه تخصصی خودشان دارند، بیشترآشنا شویم و بی‌واسطه در جریان امور قرار گیریم.

انتهای پیام/


برچسب ها: آموزش و پرورش

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *