آسیب به چرخ‌های آمبولانس اورژانس باعث فوت دختربچه 2 ساله شد!

10:16 - 25 خرداد 1401
کد خبر: ۴۳۱۲۹۴۴
آسیب به چرخ های آمبولانس اورژانس باعث فوت دختربچه 2 ساله شد.

خبرگزاری میزان - به گزارش روابط عمومی مرکز اورژانس تهران؛ یحیی صالح طبری، رئیس مرکز‌ اورژانس تهران گفت: حوالی ساعت 14:42 دقیقه روز گذشته (سه شنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۱) در تماس با مرکز 115اورژانس تهران گزارش ایست قلبی-تنفسی دختر بچه ای 2 ساله به این مرکز اعلام شد که نیروهای اورژانس در کمترین زمان ممکن خود را به محل حادثه در خیابان شهید بهشتی رساندند.

وی افزود: به دلیل شرایط ترافیکی این خیابان و نبود جای پارک مناسب و حال وخیم دختربچه به ناچار نیروهای اورژانس تهران برای نجات جان بیمار، آمبولانس را در خط ویژه با رعایت اصول ایمنی و تردد خودروهای دیگر پارک می کنند.

رئیس مرکز‌ اورژانس تهران اظهار کرد: تکنسین های اورژانس که خود را به سرعت به آدرس کودک بدحال رسانند و با کودک کم جان دختر بچه روبرو می شوند، بلافاصله‌ وظیفه ذاتی خود که نجات جان یک انسان است را آغاز و اقدامات احیاء قلبی‌ ریوی را شروع می کنند.

صالح طبری با بیان اینکه خوشبختانه عملیات احیا کودک با موفقیت انجام می شود و شرایط حال کودک رو به بهبودی پیش می رود، افزود: اما وقتی نیروهای اورژانس پس از عملیات احیا قصد انتقال بیمار به آمبولانس را داشتند، متوجه می شوند دو عدد از چرخ های آمبولانس توسط فردی ناشناس آسیب رسیده و بادهای لاستیک آن خالی شده است.

وی ادامه داد: نیروهای اورژانس با مشاهده این وضعیت برای انتقال بیمار درخواست حضور آمبولانس دیگری را می‌دهند که آمبولانس دوم در محل حاضر شد اما متأسفانه طولانی شدن روند انتقال به‌ دلیل اتفاق به‌ وجود آمده باعث وخامت مجدد حال کودک شده و جان خود را از دست می دهد و با تمام تلاش های نیروهای اورژانس نیز کمکی بر نمی آید.

گفتنی است؛ اداره حقوقی مرکز اورژانس تهران پیگیر پرونده این کودک در مراجع قضایی است.

آسیب به چرخ های آمبولانس اورژانس باعث فوت دختربچه 2 ساله شد!
آسیب به چرخ های آمبولانس اورژانس

انتهای پیام/


برچسب ها: اورژانس آمبولانس

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *