انهدام باند سرقت لوازم و محتويات داخل خودرو

15:02 - 22 March 1401
کد خبر: ۴۳۰۸۶۹۵
رئيس پايگاه سوم پليس آگاهي پايتخت از دستگيري و انهدام باند 4 نفره سرقت لوازم و محتويات داخل خودرو خبر داد .

خبرگزاری میزان - به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ كارآگاه "قاسم دستخال " در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، بيان داشت: در اجراي طرح مبارزه با سارقين لوازم و محتويات داخل خودرو و مالخران اموال مسرقه، پرونده اي در همين راستا در کلانتري 124قلهک تشكيل شد كه به دستور مقام قضايي پرونده به پايگاه سوم پليس آگاهي تهران ارسال شد و كارآگاهان دايره مبارزه با سرقت وسائط نقليه مامور كشف و پي جويي پرونده شدند.

وي عنوان كرد: بدوا شاکي به پايگاه دعوت و پيرامون موضوع پرونده از وي تحقيق که بيان داشت؛ تعدادي لاستيک خودرو خارجي متعلق به وي و مربوط به خودروهاي شاسي بلند به سرقت رفته است. با توجه به اظهارات شاکي و خاص بودن اموال مسروقه، پرونده جهت رسيدگي در دستور کار تيم مبارزه با سرقت لوازم و محتويات داخل خودرو پايگاه قرار گرفت.


اين مقام انتظامي تصريح كرد: كارآگاهان با رصد سايت هاي خريد و فروش لوازم دست دوم موفق مي شوند دو حلقه از لاستيک هاي مسروقه را شناسايي و با هماهنگی های قضائی فروشنده لاستيک هاي سرقتي، در يک عمليات غافلگيرانه دستگير و خود را نادر معرفي كرد.


نادر پس از دستگيري در بازجويي اظهار داشت: براي شخصي به هويت هاشم کار مي کنم و لاستيک ها را براي او ميفروشم و در حال حاضر آدرس دقيق تري از او ندارم.


فرمانده پايگاه سوم پليس آگاهي تهران ابراز داشت: كارآگاهان در ادامه با بهره گيري از شيوه هاي پليسي موفق مي شوند مخفيگاه متهم دوم پرونده را شناسايي كرده و طي يک عمليات ضربتي و پليسي هاشم را در مخفيگاه خود که پاتوق سارقين و مالخران اموال مسروقه بود، بهمراه دو نفر ديگر بنام هاي جعفر و فرهاد دستگير کردندو در بازرسي از این محل تعداد 7حلقه لاستيک مسروقه متعلق به مال باخته، دو دستگاه پمپ آب صنعتي، تعدادي مدارک هويتي، يکدستگاه لپ تاپ و… کشف و توقیف شد.


دستخال افزود: با پيگيري كارآگاهان هويت دو تن از مالباختگان اموال مسروقه در همان محل شناسايي و با آنان تماس حاصل که اظهار داشتند روز گذشته اموال آنان از داخل خودرو به سرقت رفته است. متهمان جهت انجام تحقيقات بهمراه اموال مکشوفه به پايگاه سوم انتقال ، در تحقيقات اوليه منکر هرگونه سرقت يا خريد اموال مسروقه بوده؛ ليکن با ارائه شواهد و مستندات از سوي کارآگاهان، ناگزير به جرايم ارتکابي خويش معترف گرديدند.


فرمانده پايگاه سوم پليس آگاهي پايتخت در پايان گفت: با اعتراف صريح متهمان و قبول بزه سرقت و مالخري مراتب طي شرحي به نظر بازپرس ناحيه 3 تهران رسيد که حسب دستور متهمين با قرار صادره جهت تکميل تحقيقات و شناسايي مالباختگان در اختيار اين يگان قرار گرفتند.

بیشتر بخوانید:

کشف بیش از یک تن انواع موادمخدر در درگیری با اشرار جنوب کشور

انتهای پیام/


برچسب ها: سرقت پلیس فراجا

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *