کمیته انضباطی اعلام کرد؛ تراکتور برنده بازی با نساجی مازندران

13:08 - 22 خرداد 1401
کد خبر: ۴۳۰۸۵۳۷
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
با حکم کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال، تراکتور برنده بازی با نساجی مازندران شد.

خبرگزاری میزان - به گزارش رسانه رسمی باشگاه تراکتور، بر اساس حکم کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال، نتیجه دیدار دو تیم نساجی مازندران و تراکتور از هفته سی‌ام مسابقات لیگ برتر، 3 بر صفر به نفع تراکتور اعلام شد.

در خصوص عدم برگزاری مسابقه دو تیم نساجی مازندران به عنوان تیم میزبان و تراکتور تبریز به عنوان تیم میهمان از هفته سی ام مسابقات لیگ برتر فوتبال کشور که قرار بود در تاریخ 10/3/1401 برگزار شود، با توجه به گزارشات مقامات رسمی مسابقه که اعلام داشتند دلیل عدم برگزاری مسابقه، عدم اخذ مجوز لازم از شورای تامین استان تهران توسط تیم میزبان است.

پس از ارسال ابلاغیه و مشاهده مدارک و مستندات ارائه شده از سوی تیم میزبان، کمیته انضباطی اعلام کرد:

ضمانت عدم اجرای آن تعیین تنبیهات انضباطی وفق مقررات با تشخیص رکن قضایی می باشد و با در نظر گرفتن این موضوع که کلیه تلاش های تیم نساجی برای برگزاری این مسابقه با حسن نیت بوده و این تلاش را قابل توجه و تقدیر می داند اما آن را کافی برای برگزاری مسابقه تشخیص نداده عدم اخذ مجوز از شورای تامین استان را به عنوان یکی از ارکان تجویز انجام مسابقه بر عهده تیم میزبان طبق مقررات می داند.

بر همین اساس عدم صدور مجوز به معنای مسئول بودن باشگاه میزبان وفق ماده ۶۲ انضباطی تشخیص داده شده و وفق ماده مذکور به لحاظ مسئول تشخیص دادن باشگاه نساجی مازندران در عدم برگزاری مسابقه ضمن بازنده اعلام نمودن این باشگاه با نتیجه 3 بر صفر اما به لحاظ تلاش قابل تقدیر باشگاه نساجی تا لحظه آخر جهت اخذ مجوزهای لازم و برگزاری مسابقه که حضور دو تیم نیز اماره ای بر این حسن نیت باشگاه میزبان است، با در نظر گرفتن مواد ۹۳ و ۹۴ مقررات انضباطی باشگاه نساجی مازندران را به مبلغ 10 میلیون ریال محکوم شد.

این رأی وفق مقررات در خصوص جریمه نقدی قطعی و در خصوص نتیجه ظرف مدت 7 روز از تاریخ ابلاغ قابل تجدیدنظرخواهی نزد کمیته استیناف است.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *