کامرانی‌فر: ثبت قرارداد پیش از پرداخت بدهی‌های قطعی امکان‌پذیر نیست

۲۲ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۱:۰۰
کد خبر: ۴۳۰۸۴۹۸
دسته بندی‌: ورزشی ، فوتبال
دبیرکل فدراسیون فوتبال بر ضرورت تسویه حساب کامل باشگاهها به منظور آغاز فعالیت در نقل و انتقالات تابستانی تاکید کرد.

خبرگزاری میزان - به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، حسن کامرانی‌فر در خصوص اهمیت تسویه حساب باشگاه‌ها با طلبکاران و پرداخت بدهی های معوقه اظهار داشت: موضوع پرداخت بدهی‌ها یکی از مسائل مورد تاکید کنفدراسیون فوتبال آسیاست که در روند صدور مجوز حرفه‌ای نیز از شاخصه‌های اصلی به شمار می‌رود. بر همین مبنا فدراسیون فوتبال نیز از احکام کمیته تعیین وضعیت جهت تسریع در پرداخت مطالبات بازیکنان و مربیان همواره حمایت کرده و همچنان بر این موضوع تاکید می‌کند.

دبیرکل فدراسیون اضافه کرد: با توجه به پایان فصل و آغاز فعالیت های برخی باشگاه‌ها در حوزه نقل و انتقالات فدراسیون فوتبال مجدداً بر این نکته تاکید می‌کند که لازم است تمامی باشگاه‌ها در تمامی رده‌ها همچنین فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی پیش از هرگونه توافق و انعقاد قرارداد جدید نسبت به پرداخت دیون و بدهی‌های قطعی خود اقدام کنند.

کامرانی‌فر در پایان خاطرنشان کرد: فدراسیون فوتبال تنها بر مبنای قوانين حاكم در کمیته تعیین وضعیت، به سازمان لیگ اعلام خواهد کرد که کدام باشگاهها مجاز به ثبت قرارداد بازیکنان جدید هستند و باشگاه‌هایی که بدهی قطعی خود را پرداخت نکنند قادر به جذب بازیکن و حتی مربی جدید نیستند و استفاده از آنها در مسابقات فصل آتی مقدور نخواهند بود. همچنين جذب بازيكن و مربی خارجی هم منوط به پرداخت بدهی‌های داخلی و خارجی خواهد بود که این اقدام با هدف کاهش میزان بدهی باشگاه‌ها و تسریع در روند صدور مجوز حرفه‌ای صورت می‌گیرد.

انتهای پیام/ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *