اقدامات ایذایی امنیتی در ایران ؛ توطئه جدید آمریکا با نقش‌آفرینی سعودی‌ها، منافقین و سلطنت‌طلبان

۰۴ تير ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۴:۱۸
کد خبر: ۴۳۰۸۱۸
دسته بندی‌: سیاست ، گزارش و تحلیل
پس از فرمان دونالد ترامپ رئیس‌جمهور آمریکا مبنی بر خروج از برجام و بدعهدی و پیمان‌شکنی واشنگتن در عمل به تعهداتش وفق توافق هسته‌ای ایران و ۱+۵، گروهک‌های ضدانقلاب خارج نشین مطابق با سنت همیشگی‌شان در انجام اقدامات ضدایرانی، به میدان آمدند و این بار تحت امر رژیم سعودی درصدد تکمیل پازل ایران ستیزی‌های آمریکا هستند.

اقدامات ایذایی امنیتی در ایران ؛ توطئه جدید آمریکا با نقش‌آفرینی سعودی‌ها، منافقین و سلطنت‌طلبانبه گزارش خبرنگار گروه سیاسی ، وطن‌فروشی و خیانت به مردم ایران وجه مشترک همه گروهک‌های ضدانقلاب خارج نشین اعم از سلطنت‌طلبان و منافقین است. این گروهک‌ها در مقاطع مختلف بار‌ها ثابت کرده‌اند که برای پیشبرد مطامع و اغراض نامشروع شان که تجویز شده از جانب آمریکا و اذنابش است، از زیرپا گذاشتن منافع و مصالح ملت ایران هیچگونه اِبا و اکراهی ندارند. آن‌ها حتی به کرات در مواضع‌شان در نهایت حقارت و وقاحت خواستار تجاوز نظامی قدرت‌های جهانخوار به مردم ایران نیز شده‌اند.

تکمیل پازل ایران ستیزی‌های آمریکا
پس از فرمان دونالد ترامپ رئیس‌جمهور آمریکا مبنی بر خروج از برجام و بدعهدی و پیمان‌شکنی واشنگتن در عمل به تعهداتش وفق توافق هسته‌ای ایران و ۱+۵، گروهک‌های ضدانقلاب خارج نشین مطابق با سنت همیشگی‌شان در انجام اقدامات ضدایرانی، به میدان آمدند و این بار تحت امر رژیم سعودی درصدد تکمیل پازل ایران ستیزی‌های آمریکا هستند.

دستور کارِ مشخص گروهک‌های ضدانقلاب خارج‌نشین و متحد سعودی‌شان، انتشار شایعه‌هایی در سطح وسیع پیرامون موضوعات اقتصادی کشور و معیشت مردم با بهره‌گیری از فضای لجام گسیخته مجازی است. این مزدوران وطن‌فروش در نظر دارند با حربه و اسم رمز «تحریم‌های فلج کننده» و هراس‌افکنی در دل مردم، به خیال خام خود، از یک سو مدیریت نظام اقتصادی کشور و خدمت‌رسانی  به مردم را مختل کنند و از سویی دیگر در جامعه و میان مردم فضای یأس و ناامیدی را ایجاد گردانند.

انتقام‌گیری از ملت ایران
اما علت هم کاسه شدن آل‌سعود و گروهک تروریستی منافقین برای ضربه زدن به مردم ایران در مقطع فعلی قابل تامل است؛ پس از اضمحلال و نابودی گروه تروریستی – تکفیری داعش با ضرب شست محور مقاومت، یکی از بازوان اصلی سعودی‌ها برای شرارت‌آفرینی و توطئه‌چینی در منطقه غرب آسیا شکست؛ لذا آل‌سعود با چراغ سبز آمریکا به سراغ همقطاران داعشی‌ها یعنی گروهک تروریستی منافقین رفته است تا مستقیما به سرسلسله محور مقاومت یعنی جمهوری اسلامی ایران ضربه بزند و از این رهگذر انتقام پروژه پرهزینه و شکست خورده تاسیس داعش را بگیرد.

نفوذ عناصر تروریستی داعش به ایران، هدف مصوب سعودی‌ها و منافقین
برنامه کاری مشترک سعودی‌ها و منافقین، تحریک سردمداران کاخ سفید برای اعمال فشار اقتصادی بیشتر به مردم ایران است و از این طریق سعی در ناآرامی و اغتشاش در کشور دارند تا اعمال و اهداف تروریستی خود را علیه مردم ایران انجام دهند. رخنه و نفوذ عناصر تروریستی داعش به ایران و انجام اعمال تروریستی در داخل کشور، هدف مصوب سعودی‌ها و منافقین در برنامه کاری مشترک جدیدشان است. در واقع آمریکایی‌ها به منافقین و سعودی‌ها دستور داده‌اند به موازت افزایش تحریم‌های علیه مردم ایران که از جانب واشنگتن اعمال خواهد شد، پروژه‌های ضدامنیتی را در ایران پیش ببرند.

میتینگ‌های منافقین ؛ حلقه وصل معاندین
حلقه وصل مثلث منافقین و آمریکا و آل‌سعود، میتینگ‌هایی است که با مجوز دولت فرانسه هرازچندگاهی در پاریس برگزار می‌شود و در جریان آن افرادی همچون «جان بولتون» ایران‌ستیزترین چهره کابینه ترامپ و «ترکی فیصل» رئیس سابق استخبارات رژیم سعودی و چند مقام غربی – صهیونیستی دیگر گرد هم می‌آیند تا نسخه‌های توطئه آمیز مشخصی را برای هدف قراردادن مردم ایران تدوین کنند و برای اجرا در اختیار عوامل میدانی‌شان قرار دهند.

البته در حماقت و بلاهت آل‌سعود و آمریکایی‌ها همین بس که با عده‌ای تروریست فکسنی و تفاله شده به نام منافقین به میدان مبارزه با مقتدرترین و مستقل‌ترین کشور منطقه غرب آسیا یعنی جمهوری اسلامی ایران آمده‌اند.

کاسه‌لیسی ته مانده‌های رژیم ستمشاهی
البته در توطئه جدید علیه ملت ایران و یارگیری آمریکا و صهیونیست‌ها از طیف وطن‌فروشان صرفا گروهک تروریستی منافقین مشارکت ندارند. سلطنت‌طلبان نیز برای خوش‌خدمتی به آمریکا وارد گود شده‌اند. حمایت و تشکر ربع پهلوی از شرکت‌های خارجی که مردم ایران را تحریم و از حقوق خود محروم کرده‌اند و تهدید شرکت‌هایی که با تحریم مردم ایران همراهی نکرده‌اند از جانب وی، به روشنی نشان می‌دهد که سلطنت طلبان و ته مانده‌های رژیم ستمشاهی نه تنها برای منافع مردم ایران اندک ارزشی قائل نیستند که حتی از اصول و موازین انسانی نیز بهره‌ای نبرده‌اند.

اما در توطئه جدید علیه ملت ایران، علاوه بر اینکه همه دشمنان منطقه‌ای و بین‌المللی جمهوری اسلامی و معاندین و ضدانقلاب گرد آمده‌اند، همه مولفه‌های لازم اعم از اقتصادی، سیاسی و تبلیغاتی نیز تعبیه شده است.

عنصر اقتصادی توطئه جدید علیه ملت ایران
افزایش تحریم‌های آمریکا که به زعم خود آمریکایی‌ها بی‌سابقه خواهد بود، عنصر اقتصادی توطئه جدید علیه ملت ایران را شکل می‌دهد؛ البته عناصر ضدانقلاب خارج‌نشین نیز در این امر ولع بسیاری دارند. آن‌ها چندی پیش تلاش گسترده‌ای را برای مجاب کردن سفیر آمریکا در سازمان ملل جهت تشدید تحریم‌ها علیه مردم ایران به کار بستند تا بار دیگر اوج وطن‌فروشی و کینه و عداوت خود نسبت به ملت ایران را نشان دهند.

مشخصه بارز فاز سیاسی توطئه اخیر
در فاز سیاسی نیز آمریکایی‌ها یک بخش ویژه را به سعودی‌ها اختصاص داده‌اند. مشخصه بارز این فاز دروغ پردازی و تدارک هجمه‌های سیاسی در مجامع منطقه‌ای و بین‌المللی علیه نظام جمهوری اسلامی است؛ امری که در قضیه یمن شاهد آن هستیم. سعودی‌ها که به رغم بهره‌گیری از تسلیحات نظامی و حمایت لجستیکی غربی‌ها، بواسطه رشادت‌های بسیج مردمی یمن در این کشور زمینگیر شده‌اند، ایران را به دروغ متهم به ارسال تسلیحات به یمن می‌کنند امری که با توجه به محاصره ظالمانه مردم یمن توسط سعودی‌ها غیرممکن است.

نقش عناصر ضدانقلاب خارج‌نشین در فاز تبلیغاتی
در فاز تبلیغاتی توطئه جدید علیه ملت ایران، نقش ویژه‌ای برای عناصر ضدانقلاب خارج‌نشین تعریف شده است؛ آن‌ها باید ضمن همراهی با تحریم‌های آمریکا علیه مردم ایران و انتشار شایعات و اکاذیب مرتبط با وضعیت معیشتی مردم، از طریق تولید محتوای جعلی در فضای مجازی چنین القاء کنند که اقتدار منطقه‌ای ایران علت بازگشت تحریم‌هاست. حال آنکه به تصریح دوست و دشمن عامل اصلی تامین امنیت جمهوری اسلامی ایران و دور نگه داشتن تروریست‌های خون آشامی همچون داعش از مرز‌های ایران عزیز، همین اقتدار منطقه‌ای است که در نتیجه هدایت‌های داهیانه مقام معظم رهبری و ایثار و رشادت سربازان وسرداران میهن اسلامی‌‎مان بدست آمده است.

در گزارش سالانه جامعه اطلاعاتی آمریکا به چه مواردی اشاره شده است؟
آنطور که در گزارش سالانه جامعه اطلاعاتی آمریکا آمده است، در سال جاری تهدید‌های ناشی از فعالیت گروه‌های تروریستی، افزایش خواهد یافت. بر همین اساس آمریکا، رژیم صهیونیستی، عربستان سعودی و مزدوران دون پایه‌ای نظیر منافقین با حربه تشدید تحریم‌ها و افزایش فشار‌های اقتصادی به مردم ایران در پی زمینه سازی برای ایجاد آشوب و اغتشاش در کشور با اسم رمز معیشت هستند تا از این طریق شرایط را برای انتقال خطر داعش به ایران و شیوع بحران ناامنی در داخل مرز‌های ایران فراهم کنند.

البته گزارش سالانه جامعه اطلاعاتی آمریکا تنها حاوی مطلب فوق‌الذکر نیست؛ در این گزارش به نکات دیگری نیز اشاره شده که دشمنان ملت ایران با در نظر گرفتن آن‌ها قطعات پازل توطئه جدید را چیده‌اند.

قدرت بازدارندگی موشکی و مجهز بودن ایران به پیشرفته‌ترین سامانه پدافند هوایی در مقابل تهدیدات خارجی که در سطح منطقه بی‌نظیر است؛ اقتدار منطقه‌ای جمهوری اسلامی و پیروزی‌های چشمگیر محور مقاومت در عراق، سوریه و یمن و تاثیر این مهم در افزایش توانمندی‌های کشورمان در حوزه‌های مختلف؛ توافقات اقتصادی ایران در سوریه و نقش قابل توجه این امر در پیشرفت کشور و تاثیرناپذیری از تحریم‌ها؛ از جمله مواردی است که در گزارش سالانه جامعه اطلاعاتی آمریکا بدان اشاره شده است.

آمریکایی‌ها با مشارکت اذناب داخلی و خارجی‌شان، برای محو توانمندی‌های فوق‌الذکر جمهوری اسلامی ایران، حربه تحریم‌های به زعم خود فلج کننده علیه ملت ایران و پیگیری توطئه‌های ضدامنیتی به موازات فشار‌های اقتصادی را در دستور کار قرار داده‌اند.

بدون تردید مقابله با تحریم‌های ظالمانه آمریکا گامی است که دولت و ملت ایران در صورت برداشتن آن ضمن تثبیت دستاورد‌های شگرف‌شان، می‌توانند برای چندمین بار در ۴۰ سال اخیر، پوزه شیطان بزرگ را به خاک بمالند.

ترامپ رئیس‌جمهور دیوانه‌نمای آمریکا مدعی است می‌خواهد سنگین‌ترین تحریم‌های تاریخ را علیه ملت ایران اعمال می‌کند؛ همین امر به وضوح نشان می‌دهد که این فرد نابخرد چه حافظه ضعیفی دارد. او فراموش کرده که هیچگاه نباید حتی یک ایرانی را تهدید کند چه برسد به کل ملت و دولت ایران.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *