آغاز پذیرش مسافر در ایستگاه شهدای هفده شهریور متروی تهران

۲۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۸:۳۵:۱۱
کد خبر: ۴۳۰۷۵۱۸
مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه اعلام کرد که پذیرش مسافر در ایستگاه شهدای هفده شهریور در خط ۷ متروی تهران از امروز آغاز شده است.

خبرگزاری میزان – طبق اعلام شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه؛ مهدی شایسته اصل با بیان اینکه مراسم افتتاح ایستگاه شهدای هفده شهریور امروز (شنبه ۲۱ خرداد ۱۴۰۱) همزمان با سالروز ولادت امام رضا (ع) با حضور زاکانی شهردار تهران برگزار شد افزود: پذیرش مسافر در این ایستگاه از ساعت ۱۵ امروز آغاز شد.

وی درخصوص نحوه سرویس دهی دراین ایستگاه گفت: ساعت فعالیت این ایستگاه همانند تمام ایستگاه‌های خطوط درون شهری از ساعت ۵:۳۰ دقیقه تا ساعت ۲۲ است و فاصله حرکت قطارهای خط هفت در کل روز ۱۲ دقیقه یکبار است.

مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه با اشاره به اینکه این ایستگاه به صورت تقاطعی طراحی شده است تصریح کرد: در حال حاضر تنها سکوی خط ۷ ایستگاه شهدای هفده شهریور افتتاح شده است و بخش مرتبط با خط ۶ در حال ساخت است و در آینده به بهره برداری می رسد.

گفتنی است، ایستگاه شهدای هفده شهریور در تقاطع بلوار قیام و خیابان ۱۷ شهریور واقع شده است و زیربنایی حدود ۳۰ هزار متر مربع دارد.

انتهای پیام/ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *