دستگیری سوداگر مرگ در پوشش تعمیرکار خودرو

17:08 - 21 خرداد 1401
کد خبر: ۴۳۰۷۴۲۳
رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری سوداگر مرگ و کشف 160 گرم مواد مخدر از نوع شیشه در شهرک ولیعصر(عج) خبر داد و گفت: متهم در پوشش تعمیر کار خودرو با لباس کار مواد فروشی می‌کرد.

خبرگزاری میزان - بنا به اعلام پلیس، سرهنگ جلیل موقوفه‌ای از دستگیری سوداگر مرگ و کشف 160 گرم مواد مخدر از نوع شیشه در شهرک ولیعصر(عج) خبر داد و گفت: متهم در پوشش تعمیر کار خودرو با لباس کار مواد فروشی می کرد.

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ اظهار داشت: در پی دریافت اخباری مبنی بر فروش مواد مخدر در شهرک ولیعصر(عج) توسط فردی در پوشش لباس تعمیرکاران خودرو، دستگیری متهم در دستور کار تیم عملیات کلانتری این محل قرار گرفت و گشت زنی های هدفمند افزایش یافت.

وی با بیان اینکه ماموران با تحقیقات و پی جویی های انتظامی ساعات حضور متهم را شناسایی کردند افزود: با درایت و هوشیاری متهمان محل تردد متهم شناسایی و متهم که در ساعت همیشگی با همان پوشش لباس در حال تبادل مواد مخدر بود در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه دستگیر و در بررسی اولیه از متهم 160 گرم مواد مخدر از نوع شیشه در پک ها با سایز های مختلف کشف شد.

رئیس پلیس پیشگیری تهران ادامه داد: متهم 50 ساله در تحقیقات اولیه به جرم خود و فروش مواد مخدر در شهرک ولیعصر در پوشش لباس تعمیرکاران خودرو معترف شد.

سرهنگ موقوفه ای با اشاره به سوابق متهم در امر فروش مواد و تحمل حبس در زندان در پایان خاطر نشان کرد:پرونده و متهم به مرجع قضائی معرفی شد.

انتهای پیام/


برچسب ها: رئیس پلیس تهران

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *