رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

سیدنظام‌ الدین موسوی سخنگوی هیئت رئیسه مجلس شد

11:25 - 21 خرداد 1401
کد خبر: ۴۳۰۶۶۳۴
دسته بندی: سیاست ، مجلس و دولت
در اولین جلسه اعضای هیئت رئیسه جدید مجلس در آغاز اجلاسیه سوم، با اجماع اعضا، سید نظام الدین موسوی نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس مجددا سخنگوی هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی انتخاب شد.

خبرگزاری میزان - بنا به اعلام خانه ملت، امروز و در اولین جلسه اعضای هیئت رئیسه جدید مجلس در آغاز اجلاسیه سوم، با اجماع اعضا، سید نظام الدین موسوی نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس مجددا به عنوان سخنگوی هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی انتخاب شد.

وی با اشاره به برگزاری نخستین جلسه هیئت رئیسه جدید مجلس در آغاز اجلاسیه سوم، گفت: در این جلسه رئیس مجلس ضمن تبریک به اعضای جدید، از تلاش های اعضای سابق که در این اجلاسیه در هیئت رئیسه حضور ندارند تقدیر کرد.

سخنگوی هیئت رئیسه مجلس افزود: در این جلسه، رئیس مجلس شورای اسلامی همچنین ضمن تقدیر و تمجید از بیانات رهبر معظم انقلاب در جمع نمایندگان، بر اجرای منویات ایشان در 2 سال باقی مانده مدت خدمت مجلس یازدهم تاکید کرد.

موسوی اضافه کرد: در این نشست همچنین مسئولیت کارپردازان منتخب نیز مشخص شد و بر این اساس آقای محمدرضا دشتی اردکانی به عنوانی کارپرداز مالی و اداری، سیدنظام الدین موسوی به عنوان کارپرداز فنی و پشتیبانی و علیرضا سلیمی به عنوان کارپرداز فرهنگی مجلس انتخاب شدند.

انتهای پیام/


برچسب ها: مجلس هیئت رئیسه

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *