حمله منافقین به پلیس سوئد با سلاح سرد/ ۱۱ نفر از مهاجمین دستگیر شدند

۲۰ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۱۶:۱۵
کد خبر: ۴۳۰۵۶۱۷
دسته بندی‌: حقوق بشر ، عمومی
پلیس سوئد 11 نفر از منافقینی را که با سلاح سرد به افسران پلیس سوئد حمله کرده بودند، دستگیر کرد.

خبرگزاری میزان - اعضای گروهک تروریستی منافقین در جریان حمله به نمایشگاهی در شهر «استکهلم»، پایتخت سوئد، با پلیس این کشور درگیر و 11 نفر از آنان به اتهام حمل و به کارگیری سلاح سرد بازداشت شدند.

در حالی که از روز گذشته برگزاری یک نمایشگاه کوچک از سابقه جنایات  منافقین، شهر «استکهلم» را متشنج کرده است، ۱۱ نفر از اعضای گروهک تروریستی منافقین در جریان درگیری با پلیس این کشور دستگیر شدند.

 ماجرا از آن جا شروع شد که جمعی از ایرانیان مقیم سوئد با اخذ تمام مجوزهای قانونی، نمایشگاهی از تصاویر و اسناد جنایات فجیع گروهک تروریستی منافقین در ایران را در برابر دادگاه نمایشی «حمید نوری» برگزار کردند که با اقدامات شبه تروریستی منافقین روبرو شد.

از روز گذشته عده‌ای از اعضای گروهک تروریستی منافقین با حضور  روبروی این نمایشگاه،  تلاش کردند با حمله به آن، آثار جنایت‌های داعش گونه هم گروهکی‌های خود را از بین ببرند.

در جریان حمله به این نمایشگاه، خبرنگار و تصویر بردار شبکه بین المللی «پرس تی» وی هم که برای پوشش نمایشگاه در صحنه حاضر بودند، مورد ضرب و شتم شدید قرار گرفتند و مجموع این اقدامات به نحوی بود که پلیس سوئد به واسطه ایجاد تشنج در «استکهلم» وارد گردیده و به منظور ایجاد نظم با منافقین درگیر شد.

در جریان این درگیری‌ها، یازده نفر از اعضای منافقین که سلاح سرد و چاقو حمل می‌کردند، بازداشت شدند.

منافقین از چندی پیش با حمایت‌های دستگاه قضائی و سرویس امنیتی سوئد در جریان برگزاری یک دادگاه نمایشی برای «حمید نوری» که مدعی هستند مدتی زندانبان آن‌ها بوده است، فعال هستند و اقدامات غیرقانونی گسترده ای را در خاک سوئد انجام داده اند، اما حالا کار به جایی رسیده که پلیس این کشور مجبور به برخورد با اعضای این گروهک تروریستی شده است.

انتهای پیام/ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *