بیرانوند: بی‌برنامه‌ترین تیم ملی و اردویی است که دیده‌ام/ اسکوچیچ از حرف زدن نمی‌ترسد

14:23 - 10 خرداد 1401
کد خبر: ۴۲۹۳۰۶۶
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
دروازه‌بان تیم پرسپولیس گفت: نباید اینها را بگویم ولی به غیر از اسکوچیچ، دستیاران او قراردادی ندارند و این کار بی‌احترامی است.

خبرگزاری میزان - علیرضا بیرانوند، دروازه‌بان تیم ملی فوتبال در حاشیه تمرین امروز تی ملی فوتبال صحبت‌هایی انجام داد که گزیده آن را در زیر می‌خوانید.

*هنوز با باشگاه پرسولیس قرارداد امضا نکرده‌ام.

*از زبان شما می‌شنوم که بازی تدارکاتی تیم ملی با اروگوئه اوکی شده است. ما بازیکنان چیزی نمی‌دانیم و اگر شما می‌دانید بروید با اروگوئه بازی کنید! به ما گفتند فردا به قطر می‌رویم، ولی تیمی نیست که بخواهیم با آن بازی کنیم. اگر قرار باشد فقط در قطر تمرین کنیم، در تهران می‌مانیم و بازی درون تیمی انجام می‌دهیم.

*اولین اردویی است که نامنظم برگزار می‌شود و 5،6 بازیکن نیز به جمع ما اضافه نشده‌اند. ویزاها برای سفر به قطر آماده نشده و چهار بازی تدارکاتی نیز به یک بازی تدارکاتی رسید. شرایط سخت است و فکر کنم فدراسیون فوتبال از امروز استارت بزند. این آخرین فیفادی است که برگزار می‌شود و فکر می‌کنم پس از این اردو می‌رویم تا دو، سه هفته مانده به جام جهانی که باشگاه‌ها بازیکنان را آزاد کنند. تا الان هم هیچ بازی تدارکاتی نداشتیم.

*شخصیت تیم ملی اینگونه نبود. اگر مجمع امروز فدراسیون فوتبال تمام شود احساس می‌کنم پس از 30 دقیقه 4 بازی تدارکاتی تیم ملی مشخص خواهد شد. اصلا 10 بازی را مشخص می‌کنند، چون تمام تمرکزشان روی مجمع بود. طبیعی است من که در فدراسیون کار می‌کنم دوست ندارم تیم ملی با کشور بزرگی بازی کند و فرد دیگری سود ببرد. همین الان منتظر باشید که مجمع تمام شود، 7،8 بازی تدارکاتی مهیا می‌کنند.

*بی‌برنامه‌ترین تیم ملی و اردویی است که دیده‌ام. مگر می‌شود یک بازی تدارکاتی در راه جام جهانی نداشته باشیم؟ امیدوارم 40،50 دقیقه یا یک ساعت دیگر بگویند 6 بازی تدارکاتی آماده شد. چون خیال‌شان راحت است که تا شهریور می‌مانند و بازی‌های تدارکاتی فراهم می‌کنند!

*مردم بدانند تیمی که بازی‌های تدارکاتی ندارد شرایطش سخت می‌شود. وقتی بازی دوستانه برگزار نمی‌کنند دیگر به غیرت و انگیزه بازیکنان برمی‌گردد که به دنیا ثابت کنند بدون مسابقات تدارکاتی می‌توانند حرف‌هایی برای گفتن داشته باشند. فیفادی از دیروز آغاز شد و دو هفته می‌توانیم در اختیار تیم ملی باشیم ولی بازی تدارکاتی نداریم. در دنیا حتی برای بعد از مسابقات جام جهانی نیز برنامه‌ریزی کرده‌اند ولی برای ما چیزی مشخص نیست. نباید اینها را بگویم ولی به غیر از اسکوچیچ، دستیاران او قراردادی ندارند و این کار بی‌احترامی است.

*اسکوچیچ روز گذشته مثالی زد و گفت آدم موفق کسی است اگر هزار راه جلویش باشد به راه خود ادامه دهد. فکر کنم این مثال برای خودش است که هزار راه جلویش بود ولی سکوت می‌کند و به راهش ادامه می‌دهد. اسکوچیچ با ما درباره شرایط تیم ملی صحبت می‌کند، اینکه از 4 بازی تدارکاتی به یک بازی تدارکاتی رسیدیم که آن هم لغو شد.

*نیازی نیست که اسکوچیچ به خاطر صحبت کردن از جایگاهش بترسد. به عنوان کسی که 8،9 سال کنار تیم ملی حضور دارد این را بگویم اسکوچیچ کسی نیست که بخواهد با وجود بردن همه بازی‌هایش در تیم ملی از حرف زدن بترسد تا برکنار شود.

انتهای پیام/ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *