کاندیداهای معرفی شده را تحت فشار اعتراض اعضای حزب تغییر نمی دهم

۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۲:۴۱
کد خبر: ۴۲۸۸۲۱
دسته بندی‌: بین‌الملل- جهان ، عمومی
رهبر حزب تحریک انصاف پاکستان با حضور در تجمع برخی اعضای معترض این حزب در زمینه معرفی کاندیداها اعلام کرد تحت فشار آن‌ها نظرش را تغییر نمی‌دهد.

به گزارش گروه بین‌الملل ، عمران‌خان رهبر حزب تحریک انصاف با حضور در تجمع اعتراض آمیز برخی از اعضای این حزب در زمینه معرفی کاندیداها اعلام کرد، تحت فشار آن‌ها نظرش را تغییر نمی‌دهد.

خان گفت اگر امروز در برابر اعتراض برخی اعضای حزب تسلیم شود بعد‌ها مجبور است در بسیاری از موارد نظرش را تغییر دهد که امکان پذیر نمی‌باشد.

بیشتر معترضان از ایالت پنجاب و خیبرپختونخواه هستند که به معرفی نشدن خود به عنوان کاندیدا در انتخابات پارلمانی 2018 اعتراض دارند.

اعضای ناراضی درخواست کردند که «سکندر بوسن» وزیر سابق دولت مرکزی و عضو ارشد حزب مسلم لیگ شاخه نواز شریف به عنوان کاندیدای حزب تحریک انصاف در شهر «ملتان» از توابع ایالت پنجاب معرفی نشود.

معترضان به عمران‌خان گفتند که خود وی همیشه می‌گفت اعضای حزب مسلم لیک و حزب مردم در فسادها مالی دست دارند و نمی‌توانند کاری برای پیشرفت کشور انجام دهند حالا چطور همین افراد به عنوان کاندیدای حزب تحریک انصاف معرفی می‌شوند.

تعدادی از اعضای حزب تحریک انصاف به ائتلاف این حزب با حزب مسلم لیگ شاخه قائد اعظم معترض هستند.

حزب تحریک انصاف نام کاندیداهای این حزب برای شرکت در انتخابات پارلمانی پاکستان اعلام کرد که بیشتر آن‌های از اعضای سابق حزب مسلم لیگ و حزب مردم هستند.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *