سرآسیایی: سنگ هم از آسمان ببارد باید ذوب‌آهن را ببریم

۲۸ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۲۲:۰۷:۱۵
کد خبر: ۴۲۷۳۶۵۶
دسته بندی‌: ورزشی ، فوتبال
سرمربی تیم فوتبال فجرسپاسی شیراز گفت: بازیکنان ما متاسفانه از لحاظ روانی باز هم دچار شکنندگی هستند و این تیم یه جاهایی دچار شکنندگی می‌شود که اجتناب‌ناپذیر است.

خبرگزاری میزان - مجتبی سرآسیایی در نشست خبری پیش از بازی تیم فوتبال فجر سپاسی مقابل ذوب‌آهن در هفته بیست و هشتم مسابقات لیگ برتر، اظهاراتی داشت که گزیده آن را در زیر می‌خوانید:

*تیم خوب ذوب آهن را کاملاً انالیز کردیم تیمی که صاحب یک  ساختار و تشکیلات خوب و یک تیم قدیمی و دوست داشتنی و دارای کادر فنی و بازیکنان بسیار خوب و با کیفیت است.

*در یک جمله باید بگم که علیرغم همه مشکلاتی که از لحاظ شاید زمین بازی و بحث تماشاگر که هنوز مشخص نیست و مشکلات مصدومیت زیاد بازیکنان اما هیچ بهانه‌ای برای این بازی نداریم و با تمام قوا و تمام قلب‌مان و با تمام سلولهایمان میاییم برای اینکه بتوانیم حداکثر امتیاز را از این بازی جمع کنیم. تمرین های خوبی داشتیم و بیشتر تمرکزمان روی بحث ریکاوری بازیکنان بوده است. بازیکنانمان شرایط را کاملا می‌دانند و با آنالیز و تحلیل کامل برای کسب حداکثر امتیاز به میدان می‌آیند و ان‌شاءالله بتوانیم این بازی را با موفقیت و سلامتی پشت سر بگذاریم.

*ما تمرکز میکنیم روی اینکه هیچ کار و تلاش نکرده‌ای نداشته باشیم و در آخر فصل از تمام پتانسیل و ابزار مان بتونیم استفاده کنیم. بنده دعوت کردم از مصطفی صداقت برای اینکه ان‌شاءالله بتوانیم شرایط بهتری را رقم بزنیم. آمدن ایشان را به فال نیک می‌گیرم و امیدوارم بتوانیم با اضافه شدن ایشان و با کار شبانه روزی همه همکاران بازی فردا ان‌شاءالله بتونیم با دست پر خارج بشویم.

*قول دادم هیچ انرژی منفی برای بازی ندهم  و هیچ صحبتی نکنم چون ما به هرقیمتی باید نتیجه بگیریم و بچه ها هم این مهم را  کاملاً میدانند اما مشکلات بزرگی وجود دارد و ان‌شاءالله بعدا در این خصوص صحبت خواهم کرد. بالاخره این  عامل محرک و انرژی بزرگ را سعی کنیم دریغ نکنیم در این شرایط خیلی حساس و خیلی خاص که می‌تواند کمک خیلی بزرگی  باشد به تیم ما و شرایط میزبانیمان، بالاخره ما این زمین مشکل دار را علی رغم همه زحمت هایی که برای آن کشیده شده ،تحمل میکنیم برای اینکه بتونیم  تماشاچیان را کنارمان داشته باشیم. هر اتفاقی که بیفتد ما محکوم به این هستیم که ان‌شاءالله بتوانیم بازی فردا را با تمام وجودمان بازی کنیم و بتونیم سربلند از بازی بیرون بیاییم.

*کم و بیش بچه های مصدوم هم اضافه شدن، احمد زنده روح  را متاسفانه تو این دو سه روز نداشتیم اما بالاخره پزشکان تیم زحمت زیادی کشیدند و تهران هم هماهنگ کردیم احمد هم پیگیر بود و خدا را شکر امروز به ما اضافه شد . فردا ان‌شاءالله دست به دست همدیگر سعی می‌کنیم که یک بازی با کیفیت را اداره کنیم و در نهایت بتوانیم سه امتیاز مهم این بازی را به دست بیاوریم البته با تمام احترام به تیم خوب ذوب آهن.

*شک ندارم که همدلی بزرگی هست اما قطعا این همدل بودن آن چیزی که بازتابش در زمین مشخص میشود یعنی آن ابزاری که ما باید داشته باشیم یکی زمین و یکی دیگر هم تماشاگران هستند. الحمدالله همه همیشه باهم هستیم . علی رغم همه این مسائل بازهم می‌خواهم انرژی خودم و بازیکنان و هم انرژی مجموعه ای که در آن کار می‌کنمد خراب نشود. ما مکلف و موظف هستیم که برای اعتلای نام تیم خوب فجر شهید سپاسی هر کاری که میتوانیم انجام دهیم. ما هیچ راهی نداریم جز اینکه این بازی را ان‌شاءالله به فضل امام رضا و حضرت زهرا ببریم.

*سعی میکنیم به بهترین نحو رعایت کنیم  و بچه ها نیز با سختگیری بیشتری این‌کار را خواهند کرد ، بالاخره ما نمیتوانم این را انکار کنیم که تیمی هستیم که بیست و چند هفته پیروز نشده ایم و تیم‌های دیگر که در مقابل ما قرار می گیرند فاکتورهای خیلی بیشتری نسبت به ما از لحاظ روانی دارند. بازیکنان ما متاسفانه از لحاظ روانی باز هم دچار شکنندگی هستند و این تیم یه جاهایی دچار شکنندگی می‌شود و این اجتناب‌ناپذیر است اما بالاخره  از تمام قدرتمان استفاده میکنیم و از تمام تجربه کم مان و علم ناچیزمان  و تمام ابزاری که داریم استفاده میکنیم تا بتوانیم اول گل نخوریم و بعد بتوانیم ان‌شاءالله به بهترین نحو به گل برسیم و بتوانیم سه امتیاز این بازی را کسب کنیم.

انتهای پیام/ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
captcha