حسینی: فولاد تیم یکدست و باثباتی دارد

۲۸ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۴:۴۹:۰۰
کد خبر: ۴۲۷۳۵۰۸
دسته بندی‌: ورزشی ، فوتبال
سرمربی تیم فوتبال پیکان گفت: با یکی از باثبات‌ترین تیم‌های چند سال اخیر بازی داریم.

خبرگزاری میزان - سیدمجتبی حسینی، سرمربی تیم فوتبال پیکان در نشست خبری قبل بازی تیمش مقابل فولاد خوزستان در هفته بیست‌وهشتم لیگ برتر اظهاراتی داشت که گزیده آنرا در زیر می‌خوانید:

*فردا (پنجشنبه) با یکی از باثبات‌ترین تیم‌های چند سال اخیر بازی داریم. کادرفنی و بازیکنان فولاد ثبات زیادی داشته‌اند که باعث شده تیمی یکدست شکل بگیرد. یک بازی سخت برابر این تیم داریم و امیدوارم نتیجه خوبی به دست بیاوریم.

*تلاش می‌کنیم نهایت امتیاز را از سه بازی باقیمانده به دست بیاوریم. به این نگاه می‌کنیم که به بازیکنانی که کمتر بازی رسیده است، بازی دهیم تا برای فصل آینده هم نگاهی به این بازیکنان داشته باشیم.

*مذاکرات با باشگاه برای فصل آینده؟ یکسری سوالات درباره بازی‌ها و نتایج و شرایط تیم مطرح شد. هنوز تصمیم‌گیری نهایی صورت نگرفته است. باید بازی‌های پیش رو را طی کنیم تا ببینیم شرایط چه پیش می‌آید.

*عدم نتیجه‌گیری در بازی‌های خانگی؟ یک بازی خانگی در کرج مقابل ذوب آهن را بردیم، اما در دستگردی موفق به پیروزی نشده‌ایم. تلاش می‌کنیم در دیدارهای باقیمانده پیروز میدان شویم. به نظر من یک بازی پایاپای را مقابل فولاد شاهد خواهیم بود.

*کیفیت بازی‌های این فصل لیگ برتر؟ واقعا بازی‌های سختی را شاهد بودیم. رقابت‌ها نزدیک بود و تیم‌ها برای هر بازی می‌جنگیدند. در فوتبال ما خیلی از مهاجمان باکیفیتمان ترانسفر شدند و بیرون رفتن این بازیکنان در لیگ تاثیرگذار است. ما بازیکنی را از خارج نیاوردیم. در فوتبال خارجی، می‌بینیم که در بهترین لیگ‌ها هم از کشورهای دیگر بازیکن منتقل می‌شود، اما به علت شرایط اقتصادی مملکتمان، غیر از چند تیم، توان گرفتن بازیکن خوب خارجی نداشتند.

انتهای پیام/ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
captcha