افزایش نرخ خدمات تاکسی‌های اینترنتی منتفی شد

۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۶:۱۱:۵۴
کد خبر: ۴۲۷۰۸۶۷
دسته بندی‌: اقتصاد ، صمت و کشاورزی
با پیگیری‌های سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان افزایش نرخ خدمات تاکسی‌های اینترنتی منتفی و وجوه اضافه دریافتی به مسافرین مسترد می‌شود.

خبرگزاری میزان - بنا به اعلام روابط عمومی سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان، با پیگیری‌های این سازمان افزایش نرخ خدمات تاکسی‌های اینترنتی منتفی و وجوه اضافه دریافتی به مسافرین مسترد می‌شود.

باتوجه به گزارشات واصله مبنی بر افزایش نرخ خدمات تاکسی های اینترنتی در چند روز اخیر و تأکید معاون اول محترم رییس جمهور مبنی بر لزوم بررسی موضوع، برابر بررسی های به عمل آمده مشخص شد یکی از شرکت های فعال در این زمینه که سهم عمده ای از بازار را در اختیار دارد، قیمت های مورد عمل را به میزان حدود ده (10) درصد افزایش داده است.


بر این اساس، پس از برگزاری جلسه توجیهی با مسئولین همه شرکت های حمل و نقل هوشمند اینترنتی، مقرر گردید قیمت ها به نرخ قبلی بازگشت داده شده و اضافه دریافتی به مصرف کنندگان مسترد گردد.


در این خصوص شرکت های مرتبط ضمن قبول موضوع و درک شرایط حال حاضر کشور و لزوم هماهنگی و همراهی با دولت محترم، نرخ سفرهای انجام شده در ناوگان خود را به زمان قبل از افزایش بازگردانده و متعهد شدند وجوه اضافه دریافتی از کاربران از تاریخ 17 لغایت 23 اردیبهشت ماه سال جاری را در قالب کدهای تخفیف و یا اضافه نمودن مبلغ به کیف الکترونیکی حساب کاربری مسافران مسترد کنند

انتهای پیام/


برچسب ها: حمل و نقل تاکسی

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
captcha