عاملان شرارت بلوار اندرزگو دستگیر شدند

۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۴:۱۲:۲۹
کد خبر: ۴۲۷۰۵۵۱
معاون فرهنگی و اجتماعی پلیس امنیت عمومی پایتخت از دستگیری عاملان نزاع دسته جمعی "بلوار اندرزگو" که منجر به مجروح شدن تعدادی شهروند شده بودند، خبر داد.

خبرگزاری میزان - به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس سرگرد محمد زیدی گفت: اوایل هفته گذشته، در پی وقوع یک فقره نزاع دسته جمعی در بلوار "اندرزگو" که منجر به مجروح شدن چند نفر به وسیله سلاح سرد (قمه) شده بود، رسیدگی به موضوع در دستور کار تیمی از ماموران مرکز عملیات این پلیس قرار گرفت.

وی بیان کرد: ماموران پلیس با اشراف و کار گسترده اطلاعاتی، مخفیگاه این افراد شرور را شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضائی، طی سه عملیات غافلگیرانه و جداگانه هر 6 عامل اصلی این درگیری را در مخفیگاهشان در نقاط مختلف شهر تهران دستگیر کردند .

سرگرد زیدی در ادامه تصریح کرد: متهمان دستگیر شده که همگی دارای سابقه شرارت می باشند، در همان بازجویی های اولیه به بزه ارتکابی اعتراف و انگیزه خود را از این اقدام شرورانه، اختلاف حساب قبلی و قدرتنمایی ذکر کردند.
این مقام مسئول با اشاره به اینکه هر 6متهم دستگیر شده برای سیر مراحل قانونی به دادسرا معرفی شدند، در ادامه از تلاش ماموران پلیس برای شناسایی و دستگیری سایر مرتبطان با این پرونده خبر داد.

معاون فرهنگی و اجتماعی پلیس امنیت عمومی تهران خاطر نشان کرد: پلیس اجازه قدرتنمایی به هیچ فرد و یا افرادی که بخواهند امنیت و آرامش شهروندان را به مخاطره اندازند نخواهد داد.

وی در خاتمه از شهروندان خواست: در این رسالت مهم، همیار و همگام پلیس بوده و گزارش های خود را به صورت شبانه روزی از طریق سامانه110 با پلیس در میان بگذارند.

انتهای پیام/


برچسب ها: پلیس فراجا

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
captcha