پایان مرحله نخست تیراندازی به اهداف پروازی کشور با معرفی برترین‌ها

۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۲:۲۱:۱۳
کد خبر: ۴۲۶۶۷۴۳
دسته بندی‌: ورزشی ، سایر حوزه ها
نخستین مرحله مسابقات آزاد سلاح‌های بادی و تیراندازی به اهداف پروازی کشور با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد.

خبرگزاری میزان - طبق اعلام سایت فدراسیون تیراندازی، اولین مرحله مسابقات آزاد تیراندازی اهداف پروازی کشور در رشته با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد.

این رقابت‌ها که با حضور بیش از 70 ورزشکار از سراسر کشور از 21 اردیبهشت آغاز شده بود در حالی پیگیری شد که از 8 نفر راه یافته به فینال، بابک یگانه از تهران موفق شد مقام اول را از آن خود کند و همچنین محمدحسین پرورش‌نیا از اصفهان و اسماعیل باقری ثانی از گرگان نیز به ترتیب به عناوین دوم و سوم این دوره از رقابت‌ها دست پیدا کردند.

مرحله دوم این رقابت‌ها 25 تا 27 خردادماه سال جاری در سایت اهداف پروازی مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار خواهد شد.

مرحله اول رقابت‌های تپانچه آقایان نیز در سالن 80 خط مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار شد و در بخش بزرگسالان، جواد فروغی از ایلام، امیر جوهری از تهران و محمد رسول عفتی از کرمانشاه به ترتیب موفق به کسب مقام‌های اول تا سوم شدند.

همچنین محمدرضا احمدی از بوشهر مقام اول این دوره از مسابقات را در بخش جوانان و نوجوانان از آن خود کرد و محمدحسین نجیمی از اصفهان و پرهام برخورداری از قزوین به ترتیب دوم و سوم شدند.

اولین مرحله رقابت‌های تفنگ آقایان در سال جاری نیز انجام شد که در بخش بزرگسالان، مهدی جعفری‌پویا از سیستان و بلوچستان، محمدحسین کریمی از ایلام و علیرضا دانشور از قم به ترتیب مقام اول تا سوم این رقابت‌ها را از آن خود کردند.

همچنین آرشام مصریان از آذربایجان غربی، پارسا امیدیان از ایلام و سیدعلی محمودیان از البرز مقام‌های اول تا سوم این مسابقات را در بخش جوانان و نوجوانان کسب کردند.

انتهای پیام/ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
captcha