آنلاینی رو اعصاب «یوزها»/ ضرب و شتم سردار در روسیه!/ صف طولانی خرید لباس در روسیه/ ناگفته هایی از اخراج «ع» توسط کی‌روش

۲۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۵:۴۴
کد خبر: ۴۲۶۶۴۲
تعداد پیراهن‌های فروخته شده تیم ملی نیجریه به ۳ میلیون رسید؛ جالب اینکه همچنان صف‌های طولانی برای خرید این لباس ایجاده شده است.

به گزارش خبرنگار گروه فضای مجازی ، تعداد پیراهن‌های فروخته شده تیم ملی نیجریه به ۳ میلیون رسید؛ جالب اینکه همچنان صف‌های طولانی برای خرید این لباس ایجاده شده است؛ صف‌هایی که شرکت آدیداس را مجبور کرد تا اطلاعیه صادر کند؛ رادیو ۴.۲۴ امروز به این موضوع پرداخته است.

ثقثقث

انتقاد برخی به آنلاینی مداوم شاگردان کیروش، بیانیه شرکت نایکی در مورد ایران تغییر برنامه جام جهانی برای دلجویی از مسلمانان از دیگر عناوین رادیو ۴.۲۴ امروز است.

رسانه اسپانیایی پای اتم و ترامپ را به اردوی تیم ملی باز کرد؛ توضیحاتی در مورد چگونگی و مشخصات بیشتر فرد اخراج شده از تیم ملی را می‌توانید در رادیو امروز بشنوید.

با توجه به تغذیه متفاوت ژاپنی‌ها به نظر می‌رسد شرایط سختی را آن‌ها در روسیه داشته باشند؛ در این مورد رئیس فدراسیون فوتبال ژاپن توضیح داده است.

همچنین رادیو ۴.۲۴ به این موضوع پرداخته که با وجود اینکه تنها ۲ روز تا جام جهانی باقی مانده، اما ورزشگاه افتتاحیه به صورت کامل آماده نیست.

یکی از بازیکنان ایرانی در تمرین دیروز تیم ملی مورد ضرب و شتم قرار گرفته؛ رادیو ۴.۲۴ در مورد این موضوع عجیب نیز گزارشی را تهیه کرده است.

علاوه بر این عناوین، به اخبار و حواشی دیگری در این قسمت رادیو ۴.۲۴ پرداخته شده است که مخاطبان می‌توانند با کلیک بر اینجا و یا لینک زیر این قسمت رادیو را بشنوند.

[video src='https://www.mizan.news/wp-content/uploads/2022/01/01']

 

ثقثقث

بخش سوم ویژه برنامه رادیو ۴.۲۴: کیروش از کوره در رفت/ با «بقیه پول موشک‌های اس ۳۰۰» مشکل حل شد! / خبر خیلی بد برای ایرانیان عازم به روسیه {لینک دانلود}

بخش دوم ویژه برنامه رادیو ۴.۲۴: گزارشگری که توسط عادل فردوسی‌پور حذف شد/این 3 ایرانی در فینال حضور دارند/ کی‌روش نیامده اخراج کرد/ استراتژی ایران برای مهار رونالدو لو رفت! {لینک دانلود}

بخش اول ویژه برنامه رادیو ۴.۲۴:از پیرمرد تراکتور سوار در راه روسیه تا هزینه طراحی لباس رسمی تیم ملی لو و خبری که خادم روحش هم از آن خبردار نبود!{لینک دانلود}ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *