ساغلام: فعلا بیش از اینکه گل بخوریم، گل می‌زنیم/ بازی با ذوب آهن حکم فینال را دارد

19:21 - 23 ارديبهشت 1401
کد خبر: ۴۲۶۵۴۱۴
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
سرمربی تیم فوتبال تراکتور گفت: سعی می‌کنیم بازی با ذوب آهن را مانند یک فینال ببینیم و برای آن بجنگیم و کار را تمام کنیم.

خبرگزاری میزان - ارطغرل ساغلام، سرمربی تیم تراکتور در نشست خبری پیش از بازی تیمش مقابل ذوب آهن اصفهان از هفته بیست و هفتم لیگ برتر فوتبال صحبت‌هایی انجام داد که گزیده آن را در زیر می‌خوانید.

*در سه هفته اخیر با دو پیروزی و یک مساوی، از انتهای جدول جدا شدیم. فردا هم یک بازی سخت مقابل یک حریف سرسخت خواهیم داشت. وقتی مشکلات تراکتور را از ابتدای فصل مرور می کنیم و بنابر نتایجی که رقبای ما در انتهای جدول می گیرند، بازی فردا با ذوب آهن می تواند فینال این فصل برای ما باشد. در نتیجه از نظر روحی و روانی در شرایط خوبی هستیم. فردا سعی می کنیم بازی با ذوب آهن را مانند آخرین دیدار برای قهرمانی یا یک فینال ببینیم و برای آن بجنگیم و کار را تمام کنیم.

*برای بازی فردا هیچ محرومی نداریم. وضعیت مصدومان ما روز به روز بهتر می‌شود. سعید واسعی را با خودمان به اصفهان آوردیم. اکبر ایمانی و علی فتحی نیازمند زمان هستند. البته ایمانی تمرینات خود را شروع کرده است. بر این باورم که هر مسئولیتی به بازیکنان محول شود، مسئولیت پذیر خواهند بود. به نظرم دو تیم می خواهند یک بازی خوب را انجام دهند و بتوانیم بازی خوبی را ببینیم.

*با توجه به نتایجی که رقبا می‌گیرند و نتایجی که خودمان دنبال می‌کنیم، ان‌شاء‌الله فردا ماندن ما در لیگ برتر قطعی می‌شود و برای سال بعد فرصت خواهیم داشت.

*در شرایطی تیم را تحویل گرفتیم که در ۱۳ هفته اخیر بردی نداشت و سطح روحی و روانی تیم افت کرده بود. از نظر فنی هم تیم شرایط خوبی نداشت. شرایط بدنی و جسمانی بازیکنان خیلی پایین بود. در این شرایط تیم را تحویل گرفته بودیم. به عبارت دیگر ما با ریخت و پاش و مشکلات مواجه شدیم.

*سعی کردیم مشکلات جسمانی را حل کنیم و سطح فنی را بالاتر ببریم. سعی کردیم از نظر تهاجمی تیم را بهبود ببخشیم و طبیعتا اشتباهات را کمتر کردیم. از نظر تهاجمی تیمی شدیم که موقعیت بیشتری ایجاد می کنیم. فعلا بیش از اینکه گل بخوریم، گل می‌زنیم و می‌توانیم بازی‌های خودمان را ببریم.

*آهسته آهسته کارهایی که نمی‌توانستیم انجام دهیم را انجام می‌دهیم. امیدوارم فردا هم برای بار اول یکی از کارهایی که نمی‌توانستیم انجام دهیم، را انجام دهیم و در خارج از خانه یه پیروزی برسیم.

*می‌توانم بگویم که به یک شهر بسیار زیبا آمدیم و خوشحالیم در این شهر هستیم. ان شاء الله با سه امتیازی که فردا کسب می‌کنیم، با شور و شوق زیادی این شهر را ترک می‌کنیم و خوشحالی ما تکمیل می‌شود. آرزوی من این است دیداری شود که تماشاگران از دیدن آن لذت ببرند و دیدار جوانمردانه‌ای باشد.

انتهای پیام/ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *