ربیعی: مس و گل‌گهر موقعیت‌های زیادی روی دروازه رقبا خلق می‌کنند

۲۳ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۲۱:۴۵:۱۸
کد خبر: ۴۲۶۴۸۰۷
دسته بندی‌: ورزشی ، فوتبال
سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان گفت: مس و گل‌گهر نمایش تهاجمی ارائه و موقعیت‌های زیادی روی دروازه رقبا خلق می‌کنند.

خبرگزاری میزان - محمد ربیعی در نشست خبری پیش از دیدار مس رفسنجان مقابل گل گهرسیرجان در چارچوب هفته بیست‌وهفتم لیگ برتر صحبت‌هایی انجام داد که گزیده آن را در زیر می‌خوانید:

*با تیم بسیار خوب و توانایی بازی داریم و با وجود سختی‌هایی که بعد از دیدار با فجر سپاسی داشتیم، مهیای دیدار فردا (شنبه) شده‌ایم. مس رفسنجان و گل‌گهر دو تیم خوب استان کرمان هستند. پس از مدت‌ها، دو سال است که دربی استان معظم کرمان در لیگ برتر برگزار می‌شود که باعث بسی خوشحالی است و در جهت پیشرفت استان کرمان خواهد بود.

*قلعه‌نویی یکی از مفاخر فوتبال کشور و انسانی درست است. سال‌هاست ارتباط خوبی میان ما و نیز بین دو باشگاه وجود دارد. باعث افتخار من است که می‌توانم از تجربیات قلعه‌نویی استفاده کنم. دو تیم نتایج خوبی گرفته‌اند و این دیدار می‌تواند کیفیت خوبی داشته باشد. مس و گل‌گهر نمایش تهاجمی ارائه و موقعیت‌های زیادی روی دروازه رقبا خلق می‌کنند. بخش عمده نتیجه با تلاش محقق می‌شود و امیدوارم تیمی که لایق‌تر است، پیروز شود.

*سلیمانی، علیاری و اکبرپور را به صورت قطعی در اختیار نخواهیم داشت. گادوین منشا دو روز قبل از دیدار با نساجی، مصدومیت کشاله ران پای چپ داشت و این آسیب‌دیدگی ادامه دارد. با زحمت منشا و پزشکان تیم، او به وضعیت مطلوبی رسید و تمرینات سبکی با ما داشت. بازی کردن منشا به سونوگرافی از او و تشخصی کادر پزشکی بستگی دارد.

*مصدومیت منشا ۲ تا ۳ هفته طول درمان دارد و یک هفته از آن سپری شده است. با غیبت علیاری، سلیمانی و منشا، چند بازیکن را در یک پست در اختیار نداریم و مقابل نساجی از فراز امامعلی و امید لطیفی استفاده کردیم. همه بچه‌ها شرایط خوبی را در وحدانیت تیمی تجربه می‌کنند و هر کسی که در زمین باشد، تمام زحمت و انرژی خود را می‌گذارد تا بهترین عملکرد خود را ارائه کند.

*2 بازیکن دیگر هم مصدومیت دارند که فیزیوتراپ تیم، شرایط آنها را تا ساعت 11 شب به من اطلاع می‌دهد. لیست تیم ما در دربی کرمان، در گروی گزارش پزشکی دقیق است و قطعاً بازیکنان جوان در لیست ما قرار می‌گیرند. منشا در لیست 20 نفره ما خواهد بود و فرصتی برای بازیکنان جوان مانند لطیفی وجود دارد تا مانند دیدار با نساجی، هواداران را خوشحال کند. وظیفه من است که این فضا را برای بازیکنان جوان ایجاد کنم.

انتهای پیام/ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
captcha