کشتی فرنگی نوجوانان جام پیروزی| ایران با 3 مدال طلا، یک نقره و 3 برنز سوم شد

۲۱ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۲۲:۰۰:۰۸
کد خبر: ۴۲۶۴۱۶۲
در پایان رقابت های بین المللی کشتی فرنگی نوجوانان جام پیروزی ترکیه تیم منتخب کشورمان با 3 مدال طلا، 1 مدال نقره و 4 مدال برنز بعنوان سومی دست یافت.

خبرگزاری میزان - طبق گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، رقابت های بین المللی کشتی فرنگی نوجوانان جام پیروزی ترکیه روزهای 19 تا 21 اردیبهشت ماه در شهر آنتالیا برگزار شد که در پایان تیم منتخب کشتی فرنگی کشورمان با 3 مدال طلا، یک مدال نقره و 4 مدال برنز بعنوان سومی دست یافت.

تیم ایران در این رقابت ها با 12 کشتی گیر در 10 وزن به میدان رفت که پیام احمدی در وزن 45 کیلوگرم، علی احمدی وفا در وزن 48 کیلوگرم، حمیدرضا کشتکار در وزن 92 کیلوگرم به مدال طلا، محمد کمالی در وزن 55 کیلوگرم به مدال نقره و مهدی بزی در وزن 45 کیلوگرم، اهورا بویری در وزن 65 کیلوگرم و محمد جهانگریی در وزن 110 کیلورم به مدال برنز دست یافتند.

در پایان این مسابقات تیم آذربایجان با 168 امتیاز بعنوان قهرمانی رسید، قزاقستان با 156 امتیاز دوم شد و تیم ایران با 146 امتیاز در جایگاه سوم قرار گرفت.

سیدرضا آذرشب در وزن 80 کیلوگرم پنجم شد و محمدرضا غلامی در وزن 51 کیلوگرم، ابوالفضل دادمرز در وزن 60 کیلوگرم، ابوالفضل میرشکار در وزن 60 کیلوگرم و مصطفی زارعی در وزن 71 کیلوگرم نیز با شکست مقابل حریفان خود موفق به کسب مدال نشدند.

انتهای پیام/ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
captcha