واکنش الهامی‌ به برکناری شبانه از نساجی

۲۱ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۰۹:۲۵:۱۶
کد خبر: ۴۲۶۲۴۹۰
دسته بندی‌: ورزشی ، فوتبال
سرمربی برکنار شده نساجی مازندران از مدیران باشگاه خواست اتفاقاتی که در رختکن بعد از بازی با مس رفسنجان رخ داد را شفاف بگویند.

خبرگزاری میزان - اواخر شب گذشته باشگاه نساجی مازندران با صدور اطلاعیه‌ای از قطع همکاری با ساکت الهامی، سرمربی تیمشان خبر دادند.

در بخشی از این اطلاعیه آمده بود: «در این باره تا این حد بسنده می‌کنیم که ایشان پس از دیدار مقابل مس رفسنجان و شکست در این مسابقه در رختکن اقدام به رفتاری نموده‌اند که هرگز در تاریخ باشگاه سابقه نداشته است، مسائلی که ذکر مجدد آنها مایه وهن باشگاه بزرگ نساجی و هواداران بی‌نظیر آن است.»

الهامی در واکنش به این اتفاق در صفحه شخصی‌اش با انتشار پستی ضمن خداحافظی با هواداران نساجی از مدیران باشگاه نوشت:

«سلام بر مردم خوب مازندران و درود به تمام دوستداران باشگاه پرافتخار نساجی قائمشهر

هر آغازی پایانی دارد و اینجا نقطه پایان یک سال و اندی عشقبازی من با شما عزیزان است که از سلام اول تا کلام آخر رفیق بودید و پای عشقتان به نساجی ایستادید.

من هم مثل شما عاشق بودم که پای این عشق حرص میخوردم و خدا شاهد است که تمام هست و نیست خودم را برای سربلندی نساجی گذاشتم.

از خدا که پنهان نیست، از شما چه پنهان، از همان روزهای اول که به نساجی آمدم، در یک جنگ نابرابر، با آنها که نساجی را حیات خلوت خود می دیدند، جنگیدم و در میدان مسابقه زورم رسید پرچم نساجی را به اهتزاز در آورم اما حریف بازی های پشت پرده شان نبودم.

شما که غریبه نیستید، از همان روز که با دست خالی معادلات مدعیان را به هم زدیم، این روز را می دیدم و همین شد که میخواستم بعد از قهرمانی در جام حذفی خلاف میل باطنی ام از نساجی جدا شوم اما ماندم تا رفیق نیمه راه نباشم.

از آغاز عملیات نجات نساجی و جشن بقا در لیگ بیستم تا جشن قهرمانی در جام حذفی، نساجی را بخشی از وجود خودم دیدم و امروز خوشحالم که نساجی بخش مهمی از کارنامه مربیگری من شده و من هم بخشی از تاریخ این باشگاه پرافتخار هستم.

تنها حسرتم این است که چرا در فصل جاری در خانه به میدان نرفتیم تا نفس تان را مثل بازی های حذفی پشت خودم داشته باشم و حس کنم پشتم به کوه است. وجدانم راحت است که ذره ای کم نگذاشتم و اگر روی نیمکت یا در رختکن عصبانی شدم از تعصبم است که دوست ندارم بازنده و شرمنده باشم.

حالا که تصمیم بر این است این نقطه، پایان همکاری من و نساجی باشد، دست یکایک شما نازنینان را به گرمی می‌فشارم و امیدوارم نساجی بدون من به این مسیر موفقیت ادامه بدهد که حق شماست نه تنها بر بام فوتبال ایران که بر بام فوتبال آسیا باشید.

چرخ بازیگر از این بازیچه ها بسیار دارد. از تک تک هواداران نساجی، از مالک و تک تک مدیران باشگاه، از یکایک همکارانم و نفر به نفر بازیکنانم حلالیت می طلبم که اگر برافروخته شدم تنها برای روشن ماندن چراغ نساجی و بالا رفتن پرچم نساجی بود.

خوشحالم با نساجی جامی را دوباره به دست آوردم که بعضی ها سالهاست هر چه می زنند و می کوبند دست شان به آن نمی رسد.

برادر کوچک شما ساکت الهامی»

انتهای پیام/ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *