درخشان: بازی سختی مقابل سپاهان در انتظار پرسپولیس است/ ذوب‌آهن به خوبی از گلش محافظت کرد

۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۰۱:۰۰:۰۸
کد خبر: ۴۲۶۰۴۰۸
دسته بندی‌: ورزشی ، فوتبال
پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: با توجه به برتری سپاهان مقابل پیکان، بازی سختی در انتظار پرسپولیس است.

حمید درخشان در گفت‌وگو با میزان، درباره تساوی پرسپولیس مقابل ذوب‌آهن در هفته بیست و ششم لیگ برتر فوتبال اظهار داشت: وقتی در فوتبال گل نزنی کار سخت‌ می‌شود و این مساله برای شاگردان گل‌محمدی رخ داد. متاسفانه خیلی زود دروازه حامد لک باز شد و همین کار را برای آنها سخت کرد. البته پس از دریافت گل خیلی تلاش کردند تا به گل برسند، اما ذوب‌آهن همه جانبه تلاش کرد تا از گل زده خود محافظت کنند و بیشتر چشم به ضد حملات دوخته بودند.

وی افزود: البته شرایط در نیمه دوم برای پرسپولیس به شکل بهتری دنبال شد و خیلی زود توانستند روی خلاقیت ترابی و گلزنی تمیروف به گل تساوی برسند. به دور از انصاف است اگر نگوییم پرسپولیس تلاش زیادی کرد تا به امتیاز کامل این بازی برسد، اما در این امر مهم ناکام بودند. دوندگی بازیکنان واقعاً ستودنی بود. به نظرم تمام بازیکنان خوب بودند و در نهایت، نتیجه قسمتی از فوتبال است. از طرفی اتفاقات ناخواسته هم در بازی مقابل ذوب‌آهن برای آنها به وقوع پیوست. ذوب‌آهن دفاع خوبی داشت و تمام تلاش آنها بر این بود به تساوی برسند.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در خصوص بازی هفته آینده این تیم مقابل سپاهان تصریح کرد: با توجه به برتری سپاهان، بازی سختی در انتظار پرسپولیس است و تیم آنها پس از بازگشت از آسیا شرایط بهتری پیدا کرده است، حتی بازی بدی مقابل استقلال انجام ندادند. معتدم بازی سختی است، اما باید تلاش کنند تا ببرند زیرا غفلت دوباره و از دست دادن امتیاز می‌تواند حتی جایگاه دومی آنها را به خطر بیاندازد.

درخشان درباره گلزنی تمیروف گفت: خیلی خوشحالم پای او بالاخره پس از مدت‌ها به گلزنی باز شد. به نظرم اگر پاس زیبای ترابی را به گل تبدیل نمی‌کرد دیگر نمی‌شد اسم او را مهاجم گذاشت. امیدوارم گلزنی او برای پرسپولیس همچنان تداوم داشته باشد.

وی در مورد عملکرد حامد لک و اسدی هم اظهار داشت: به صورت ناخواسته توپ به پشت سر اسدی برخورد کرد و گرنه هیچ بازیکنی دوست ندارد به تیم خودش گل بزند. حامد لک هم اگر چه عملکرد بدی نداشت، اما هنوز جا دارد تا دوباره به یک گلر ششدانگ تبدیل شود.

انتهای پیام/ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
captcha