رئیس کل دادگاه‌های عمومی و انقلاب تهران از مجتمع قضایی شهید مفتح بازدید کرد

۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۸:۱۴
کد خبر: ۴۲۵۸۳۸۴
دسته بندی‌: حقوق و قضا ، قضایی
رئیس کل دادگاه های عمومی و انقلاب تهران در راستای برنامه میز خدمت در مجتمع قضایی شهید مفتح حضور یافت و با مراجعان ثبت نام شده در این مجتمع قضایی دیدار و ملاقات کرد.

خبرگزاری میزان- یحیی جعفری در جریان بازدید از مجتمع قضایی شهید مفتح با بررسی اظهارات، لوایح و مطالعه پرونده‌های قضایی مرتبط با هدف حل مشکلات اعلامی، دستورات و ارشادات لازم را در خصوص دقت و سرعت در رسیدگی به مشکلات مراجعان صادر کرد .

وی با قدردانی از زحمات کارکنان این مجتمع بیان کرد: غالب گلایه مراجعان از اطاله ایجاد شده در مرحله اجرای احکام است که محکوم علیه آنها شرکت‎های تعاونی یا شرکت های خودرو ساز هستند که هرچند جلسات مختلف آسیب شناسی تشکیل شده است، علت اصلی آن عدم شناسایی اموال جهت اجراست لیکن باید راهکارهای عملی جهت برون رفت از مشکل موجود ارائه شود.

در این دیدار مردمی، حجت الاسلام و المسلمین دهقانی‌نیا معاون امور اجرای احکام مدنی، حجت الاسلام و المسلمین زمانی معاون ستادی، فلاح مدیر دفتر کل محاکم، نجفی سرپرست مجتمع قضایی شهید مفتح نیز حضور داشتند و پیگیر مشکلات و سوالات حقوقی و قضایی مراجعان شدند.

ششمین ملاقات مردمی (میز خدمت) برنامه ریزی شده در سال جدید در مجتمع قضایی شهید قدوسی روز یک شنبه ۲۵ اردیبهشت برگزار می شود که اصحاب پرونده جهت اطلاعات بیشتر و ثبت نوبت می‌توانند به دفتر کل این مجتمع مراجعه کنند.

انتهای پیام/ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *